platba a doprava doprava a platba     kontakty kontakty

Migreen

Migreen

Povolejte na třeštění hlavy sílu bylin

Doplněk stravy Migreen v sobě kombinuje extrakty z 10 rostlin, hořčík a komplex vitaminů B. Tato unikátní kompozice významně tlumí třeštění hlavy až o 75 %, včetně migrenózních stavů (výsledky spotřebitelské studie). Zkušenosti uživatelů potvrzují, že problémy se po dlouhodobém používání produktu Migreen zmírnily nebo úplně ustoupily, a jejich počet byl významně nižší. Doporučujeme používat také ke tlumení premenstruačního diskomfortu, nejlépe v kombinaci s pupalkovým olejem.

Dávkování: 2-3 tobolky denně jako prevence. Při nástupu ataky třeštění hlavy zvyšte dávku až na 5 tobolek denně.

Co o Migreenu říkají zákazníci?

„Ataky se vyskytují méně často a v menší intenzitě.“

„Děkuji za to, že bolesti ustoupily.“

„Chci další balení! Moc mi pomohly a mohu je jen doporučit.“

„Nechci používat analgetika a toto je účinná přírodní alternativa.“

„Bolest hlavy se dost zmírnila, což je veliké plus.“

„Po měsíci používání nebyly bolesti hlavy tak časté.“

Síla 10 rostlin v přípravku Migreen

Kopretina řimbaba – se používá ke zmírnění bolestí hlavy a menstruačních bolestí. Obsažený parthenolid tlumí zánětlivé procesy.
Vavřín vznešený – je ceněný pro schopnost tlumit bolesti hlavy, páteře a kloubů
Vrba bílá – obsahuje salicin, látku podobnou kyselině acetylsalicylové (používané v léku aspirin). Vrba podporuje psychickou pohodu a tlumí zánětlivé procesy v těle.
Černý česnek – fermentovaný se používá ke zlepšení stavu srdce a cév, ke snížení vysokého krevního tlaku. Obsahuje velké množství antioxidantů.
Jinan dvoulaločný – je známý pro své schopnosti rozšiřovat cévy a podporovat prokrvení. Pomáhá při poruchách paměti, zlepšuje soustředěnost.
Zázvor lékařský – vedle posílení imunity a zmírnění nevolností působí příznivě také na bolesti hlavy. Tiší psychické napětí a povzbuzuje paměť.
Sporýš lékařský (verbena) – se používá pro mírnění bolestí a křečí. U verbeny byly pozorovány protizánětlivé účinky. Povzbuzuje náladu.
Guarana – se díky obsahu kofeinu používá ke zmírnění bolestí hlavy, normalizaci krevního tlaku a snížení únavy. Používá se pro zmírnění příznaků kocoviny.
Třezalka tečkovaná – je rostlina obsahující hypericin, látku s protizánětlivými a antidepresivními účinky. Třezalka pomáhá při nadměrném stresu a nespavosti.
Aquamin – se získává z červené mořské řasy. Obsahuje hořčík, který zmírňuje křeče a bolesti.
B-komplex – účinky skupiny vitaminů B jsou propojené, hlavní úlohou je správná funkce nervové soustavy, snížení únavy a podpora energie. 

Nepoužívejte s léky na ředění krve. Nepoužívejte, pokud trpíte zánětlivým onemocněním žaludku.
 

Vegan
Novinka
Migreen

Migreen

Balení: 90 ks
Skladem:
398,00 Kč
ks