platba a doprava doprava a platba     kontakty kontakty

O nás

Green idea – Topvet premium – MVDr. Jiří Pantůček

Vzhledem k tomu, že kořeny naší firmy sahají až do roku 1990, lze Topvet považovat za tradičního českého výrobce přírodní kosmetiky, doplňků stravy, veterinárních přípravků a zdravotních prostředků. Značka Topvet vznikla jako rodinná firma, a proto i dnes, přestože lidský potenciál již dávno není pouze z okruhu rodiny, udržujeme si uvnitř firmy stejný zápal pro věc a stejné nadšení jako před lety. Budeme si považovat za čest spolupracovat se všemi, kteří chtějí stejně jako my čerpat z přírody její sílu, zdraví a přirozenou aktivitu.

Náš organismus je v současnosti vystaven tlakům, na které nejsme evolucí připraveni. Znečistěné životní prostředí, dlouhodobé působení stresu, nedostatek pohybu, příjem nejrůznějších cizorodých látek. To vše negativně ovlivňuje naše zdraví a snižuje kvalitu života. Jak si můžeme v dnešním přetechnizovaném světě pomoci? Jednou z možností, jak těmto tlakům čelit, je návrat k přírodě, návrat k bylinkám. Jsme pevně přesvědčeni, že v přírodě nalezneme účinnou pomoc na každé onemocnění, se kterým je možné se v současnosti setkat. A co víc, užíváním bylin je možné vzniku většiny onemocnění i předejít.

Značka TOPVET a produkty pod touto značkou poskytované, které byly dosud zaštiťovány panem doktorem Jiřím Pantůčkem, nyní nově přešly pod společnost Green idea s.r.o. , IČ: 03544745, DIČ: CZ03544745 se sídlem Vodova 1367/40, 612 00 Brno.

Můžeme Vás ujistit, že na značce samotné, stejně jako na vysoké kvalitě souvisejících produktů a poskytovaných služeb, to nic nemění, neboť za společností Green idea s.r.o. stojí ti stejní lidé, a to včetně pana doktora Pantůčka. Zůstávají stejná i čísla bankovních účtů.

Tato změna je pouze organizačního charakteru, a to s ohledem na další budoucí růst značky Topvet.

 

Garance Topvet

  • použité suroviny splňují parametry nejvyšší kvality, některé suroviny pochází z kontrolovaného ekologického zemědělství a jsou označeny jako BIO
  • použití výrobních postupů, které jsou maximálně šetrné pro přírodní látky
  • BIO přípravky Topvet neobsahují žádné ropné látky
  • BIO kosmetické přípravky Topvet neobsahují žádné konzervanty, syntetická barviva, syntetické parfémy, živočišné složky, GMO suroviny
  • žádný přípravek firmy Topvet nikdy nebyl, a ani v budoucnu nebude, testován na zvířatech
  • použití recyklovatelných obalů bez zdravotních rizik 
 


Rodinný podnik

ISO 9001 – ISO 22716

Naše společnost zavedla a používá systém managementu kvality v oboru vývoj, výroba, skladování a distribuce doplňků stravy, extraktů, tinktur, kosmetických přípravků a veterinárních přípravků. Na základě vykonaného auditu bylo prokázáno splnění požadavků normy ČSN EN ISO 9001 : 2009. Dále zavedla a používá proces SVP výroby pro následující obory/procesy činností: vývoj, výroba, skladování a distribuce kosmetických přípravků, veterinárních přípravků, extraktů a tinktur, který odpovídá požadavkům normy ČSN EN ISO 22716 : 2008.

 Politika kvality (pdf)
 Osvědčení - Rodinný Podnik (pdf)

 
ISO 9001 – ISO 22716

 

Napsali o nás

Forbes
Forbes

Voňavý byznys české firmy boduje doma i ve světě

Snídaně s Novou – Jarní očista
Snídaně s Novou – Jarní očista

Ranní televizní pořad TV Nova

Lifestylový hobby magazín pro moderní ženy
Všechno, co mám ráda

Lifestylový hobby magazín pro moderní ženy

Idnes – finance
Idnes – finance

Podnikání mu nakopl jeden telefonát

businessinfo.cz
businessinfo.cz

Nezlomila je byrokracie ani dluhy

Toulavá kamera
Toulavá kamera

Oblíbený pořad České televize

Hospodářské noviny
Hospodářské noviny

Z veterináře se stal bylinkářem

flowee.cz
flowee.cz

Zvířata si umí najít bylinky v přírodě, člověk by je tam měl hledat také


Naší prací  podporujeme nadační fond dětské onkologie KRTEK – pomozte i Vy

KRTEK 


Vyzkoušejte