Artroregen premium kloubní výživa

Sloučení čtyř druhů bylin obohacené o glukosamin a chondroitin působí blahodárně na kloubní aparát

Novinka
Artroregen premium kloubní výživa
Vhodné na příznaky: klouby, omezení pohyblivosti, nemoc králů

Výrobce:GREEN IDEA
Balení:500 ml
Typ:doplněk stravy
Záruka:2 roky
Kód:60380
EAN:8595643603807
Dostupnost: dočasně nedostupné

498,00 Kč

Popis

ARTROREGEN PREMIUM

KLOUBNÍ VÝŽIVA

Doplněk stravy

Originální receptura ARTROREGEN PREMIUM spojuje chondroprotektivní stavební látky (glukosamin sulfát, chondroitin sulfát), kyselinu hyaluronovou, MSM a unikátní bylinný komplex. Bylinný komplex podporuje normální stav kloubů a kostí. Upravuje flexibilitu kloubů. Přináší kontrolu zánětlivých reakcí.

Charakteristika účinných látek:

Glukosamin a chondroitin: jsou přirozené strukturální složky kloubní chrupavky, vazů, šlach a synoviální tekutiny.
MSM se používá zejména jako výživa kloubních chrupavek a pojivových tkání. Přináší rychlou a efektivní úlevu.
Kyselina hyaluronová zlepšuje metabolismus chondrocytů a inhibuje degradaci kloubní chrupavky.
Bylinný komplex podporuje normální stav kloubů a kostí. Upravuje flexibilitu kloubů. Přináší kontrolu zánětlivých reakcí. Vitamín C přispívá k normální tvorbě kolagenu pro normální funkci chrupavek a kostí.

Obsah:

 

1 dávka
(5 ml)

Denní dávka
3 x 5 ml denně

% RHP Referenční 
hodnota přijmu

Glukosamin sulfát 400 mg 1200 mg Není stanoveno
Chondroitin sulfát 15 mg 45 mg Není stanoveno
MSM 25 mg 75 mg Není stanoveno
Kyselina hyaluronová 0,05 – 0,1 4 mg 12 mg Není stanoveno
Šišák bajkalský stand. extrakt 30 mg 90 mg Není stanoveno
Bršlice kozí noha 10 mg 30 mg Není stanoveno
Přeslička rolní extrakt 10 mg 30 mg Není stanoveno
Rdesno ptačí nať 10 mg 30 mg Není stanoveno
Aescin (Kaštan extrakt 20 %) 10 mg 30 mg Není stanoveno
Vitamín C 10 mg 30 mg 37,5 %
Kurkuma longa stand. extrakt 10 mg 30 mg Není stanoveno
Piperin 5 mg 15 mg Není stanoveno
Boswellia serrata stand. extrakt 10 mg 30 mg Není stanoveno

Složení: Invertní fruktózový sirup, Glukosamin sulfát, Voda, Chondroitin sulfát, MSM, Líh, Kyselina hyaluronová, Šišák bajkalský (Scutellaria Baicalensis L.) standardizovaný extrakt, Vitamín C (Kyselina L-askorbová), Sorban draselný – konzervant (E 202), Bršlice kozí noha (Aegopodium podagraria) kořen, Přeslička rolní (Equisetum arvense) stand. extrakt, Rdesno ptačí (Polygoniavicularis herba) nať, Jírovec maďal (Aesculus hippocatanum) extrakt z plodu (aescin), Kurkuma (Curcuma longa) standardizovaný extrakt, Pepř černý (Piper nigrum) extrakt (piperin), Boswellia serrata standardizovaný extrakt.

Doporučené dávkování: 3 x denně 5 ml pro osoby o hmotnosti 75 kg. Pro dosažení maximálního účinku podávejte v jedné kúře 3 měsíce. Kúru je možné zopakovat 2 x ročně. Nepřekračujte doporučené dávkování. Zvýšení denní dávky není zdravotním rizikem.

Skladování: Uchovávejte v suchu při pokojové teplotě. Neskladujte na přímém slunci a v mrazu.

Všeobecná upozornění: Doplněk stravy. Není vhodné pro děti do tří let, těhotné a kojící matky. Ukládat mimo dosah dětí! Nenahrazuje pestrou stravu.

Země původu: Česká republika

Výrobce: Green idea s.r.o., Vodova 40, Brno 612 00, Česká republika
tel.: +420 541 232 435, e-mail: topvet@topvet.cz, www.topvet.cz


Doplněk stravy - definice dle zákona

Doplněk stravy je potravina, jejímž účelem je doplňovat běžnou stravu a která je koncentrovaným zdrojem vitaminů a minerálních látek nebo dalších látek s nutričním nebo fyziologickým účinkem, obsažených v potravině samostatně nebo v kombinaci, určená k přímé spotřebě v malých odměřených množstvích.

Účinnost přípravku a zajištění kvality nejsou při schvalování doplňků stravy posuzovány. Nicméně výrobce nesmí deklarovat nepravdivá tvrzení o účinku přípravku (zákaz klamání spotřebitele). Deklarované účinky musí být schopen kdykoliv doložit. Doplňky stravy musí splňovat veškeré platné normy kladené na potraviny. Jejich dodržování kontroluje Státní zemědělská a potravinářská inspekce (SZPI).

Doplňky stravy nesmějí být na obalu označeny léčebnou indikací (ani nesmějí vyléčení či prevenci chorob naznačovat), což je vyhrazeno pouze pro léčiva. Smějí být ale uváděny příznivé účinky na zdravotní stav uživatele - tzv. zdravotní tvrzení. Totéž platí i pro reklamu.

Rovněž se nesmí uvádět ani naznačovat, že vyvážená a různorodá strava nemůže poskytnout dostatečné množství živin.

Popis

ARTROREGEN PREMIUM

KĹBOVÁ VÝŽIVA

Výživový doplnok

Originálna receptúra ​​Artroregen PREMIUM spája chondroprotektívne stavebné látky (glukosamín sulfát, chondroitín sulfát), kyselinu hyalurónovú, MSM a unikátny bylinný komplex. Prípravok je vhodný pri kĺbových problémoch. Bylinný komplex dáva prípravku unikátnu účinnosť.

Charakteristika účinných látok:

Glukosamín a chondroitín: sú prirodzené štrukturálne zložky kĺbovej chrupavky, väzov, šliach a synoviálnej tekutiny.
MSM sa používa najmä ako výživa kĺbových chrupaviek a spojivových tkanív. Prináša rýchlu a efektívnu úľavu.
Kyselina hyalurónová zlepšuje metabolizmus chondrocytov a inhibuje degradáciu kĺbovej chrupavky.
Bylinná zmes: účinky všetkých použitých bylín a výťažkov sú preverené stáročiami. Šišák napomáha pri chronických zápalových ochoreniach, ako je reumatická artritída. Kozonoha hostcová má tradíciu v použití pri dne, stavikrv pri reumatitíde. Praslička roľná podporuje správnu funkciu a stav kostí. Pagaštan (aescín) je s úspechom používaný na ťažké a opúchajúce nohy. Kurkumín napomáha v boji proti zápalom, veľmi dobrý je účinok na pohybový aparát. Boswelia dokáže zmierniť bolesť a zápal pri kĺbových problémoch. Pre vyššiu biologickú účinnosť je zmes potencovaná piperínom. Vitamín C prispieva k správnej tvorbe kolagénu pre normálnu funkciu chrupaviek a kostí.

Obsah:

 

1 dávka
(5 ml)

Denná dávka
3 x 5 ml denně

% RVH Referenčná
výživová hodnota

Glukosamín sulfát 400 mg 1200 mg Nie je stanovené
Chondroitín sulfát 15 mg 45 mg Nie je stanovené
MSM 25 mg 75 mg Nie je stanovené
Kyselina hyalurónová 0,05 – 0,1 4 mg 12 mg Nie je stanovené
Šišák bajkalský štand. extrakt 30 mg 90 mg Nie je stanovené
Kozonoha hostcová  10 mg 30 mg Nie je stanovené
Praslička roľná extrakt 10 mg 30 mg Nie je stanovené
Stavikrv vtáčie vňať 10 mg 30 mg Nie je stanovené
Aescin (Pagaštan extrakt 20 %) 10 mg 30 mg Nie je stanovené
Vitamín C 10 mg 30 mg 37,5 %
Kurkuma longa štand. extrakt 10 mg 30 mg Nie je stanovené
Piperín 5 mg 15 mg Nie je stanovené
Boswellia serrata štand. extrakt 10 mg 30 mg Nie je stanovené

Zloženie: Invertný fruktózový sirup, Glukosamín sulfát, Voda, Chondroitín sulfát, MSM, Lieh, Kyselina hyalurónová, Šišak bajkalský (Scutellaria Baicalensis L.) štandardizovaný extrakt, Vitamín C (Kyselina L-askorbová), Sorban draselný – konzervant (E 202), Kozonoha hostcová (Aegopodium podagraria) koreň, Praslička roľná (Equisetum arvense) stand. extrakt, Stavikrv vtáčie (Polygoniavicularis herba) vňať, Pagaštan konský (Aesculus hippocatanum) extrakt z plodu (aescín), Kurkuma (Curcuma longa) štandardizovaný extrakt, Piperín, Boswellia serrata štandardizovaný extrakt.

Odporúčané dávkovanie: 3 x denne 5 ml pre osoby s hmotnosťou 75 kg. Pre dosiahnutie maximálneho účinku podávajte v jednej kúre 3 mesiace. Kúru je možné zopakovať 2 x ročne. Neprekračujte odporúčané dávkovanie. Zvýšenie dennej dávky nie je zdravotným rizikom.

Skladovanie: Uchovávajte v suchu pri izbovej teplote. Neskladujte na priamom slnku a na mraze.

Všeobecné upozornenia: Výživový doplnok. Nie je vhodný pre deti do troch rokov, tehotné a dojčiace matky. Ukladajte mimo dosahu malých detí! Nenahrádza pestrú stravu.

Kajina pôvodu: Česká republika

Výrobca: Green idea s.r.o., Vodova 40, Brno 612 00, Česká republika
tel.: +420 541 232 435, e-mail: topvet@topvet.cz, www.topvet.cz


Výživový doplnok - definícia podľa zákona

Výživový doplnok je potravina, ktorej účelom je doplňovanie bežnej stravy a ktorá je koncentrovaným zdrojom vitamínov a minerálnych látok alebo ďalších látok s výživovým alebo fyziologickým účinkom, ktoré potravina obsahuje samostatne alebo v kombinácii, určená na priamu spotrebu v malých odmeraných množstvách.

Účinnosť prípravku a zabezpečenie kvality nie sú pri schvaľovaní výživových doplnkov hodnotené. Avšak výrobca nesmie deklarovať nepravdivé tvrdenia o účinku prípravku (zákaz klamania spotrebiteľa). Deklarované účinky musí byť schopný kedykoľvek doložiť. Výživové doplnky musí spĺňať všetky platné normy kladené na potraviny. Ich dodržiavanie kontroluje Štátna poľnohospodárska a potravinárska inšpekcia (SZPI).

Výživové doplnky nesmú byť na obale označené terapeutickou indikáciou (ani nesmú vyliečenie či prevenciu chorôb naznačovať), čo je vyhradené iba pre liečivá. Smú byť ale uvádzané priaznivé účinky na zdravotný stav užívateľa - tzv. zdravotné tvrdenia. To isté platí aj pre reklamu.

Rovnako sa nesmie uvádzať ani naznačovať, že vyvážená a pestrá strava nemôže poskytnúť dostatočné množstvo živín.

Description

Artroregen premium

Joint nutrition

Food supplement

The original ARTROREGEN PREMIUM formula combines chondroprotective building materials (glucosamine sulphate, chondroitin sulphate), hyaluronic acid, MSM and a unique herbal complex. The herbal complex supports the normal condition of joints and bones. Adjusts joint flexibility. It brings control of inflammatory reactions.

Characteristics of active substances:

Glucosamine and chondroitin: are the natural structural components of articular cartilage, ligaments, tendons and synovial fluid.
MSM is mainly used as a nutrition for articular cartilage and connective tissues. It brings quick and effective relief.
Hyaluronic acid improves chondrocyte metabolism and inhibits articular cartilage degradation.
The herbal complex supports the normal condition of joints and bones. Adjusts joint flexibility. It brings control of inflammatory reactions. Vitamin C contributes to the normal production of collagen for the normal function of cartilage and bones.

Content:

 

1 dose
(5 ml)

Daily dose
3 x 5 ml daily

% RDI
Reference Daily Intake

Glucosamine sulphate 400 mg 1200 mg Not determined
Chondroitin sulphate 15 mg 45 mg Not determined
MSM 25 mg 75 mg Not determined
Hyaluronic acid  0,05 – 0,1 4 mg 12 mg Not determined
Baikal scullcap stand. extract 30 mg 90 mg Not determined
Goutweed root 10 mg 30 mg Not determined
Horsetail extract 10 mg 30 mg Not determined
Knotgrass stems and leaves 10 mg 30 mg Not determined
Aescin (Horse chestnut extract 20 %) 10 mg 30 mg Not determined
Vitamin C 10 mg 30 mg 37,5 %
Curcuma longa stand. extract 10 mg 30 mg Not determined
Piperine 5 mg 15 mg Not determined
Boswellia serrata stand. extract 10 mg 30 mg Not determined

Ingredients: Invert fructose syrup, Glucosamine sulphate, Water, Chondroitin sulphate, MSM, Alcohol, Hyaluronic acid, Baikal scullcap (Scutellaria Baicalensis L.) standardized extract, Vitamin C (L-ascorbic acid), Potassium sorbate - preservative (E 202), Goutweed (Aegopodium podagraria) root, Horsetail (Equisetum arvense) stand. extract, Knotgrass (Polygoniavicularis herba) stems and leaves, Horse chestnut (Aesculus hippocatanum) fruit extract (aescin), Turmeric (Curcuma longa) standardized extract, Black pepper (Piper nigrum) extract (piperine), Boswellia serrata standardized extract.

Recommended dose: 5 ml 3 times a day for people weighing 75 kg. For maximum effect, administer in one course for 3 months. The treatment can be repeated twice a year. Do not exceed the recommended dosage. Increasing the daily dose is not a health risk.

Storage: Store in a dry place at room temperature. Do not store in direct sunlight or in frost.

Warning: Food supplement. Not suitable for children under three years, pregnant and breastfeeding mothers. Keep out of reach of children! It does not replace a varied diet.

Country of origin: Czech Republic

Manufacturer: Green idea s.r.o., Vodova 40, Brno 612 00, Czech Republic
tel.: +420 541 232 435, e-mail: topvet@topvet.cz, www.topvet.cz


Food supplement - definition according to the law

A food supplement is a food intended to supplement a normal diet and which is a concentrated source of vitamins and minerals or other substances with a nutritional or physiological effect, contained in the food alone or in combination, intended for direct consumption in small measured quantities.

The effectiveness of the product and quality assurance are not assessed when approving food supplements. However, the manufacturer must not make false claims about the effect of the product (prohibition of misleading the consumer). He must be able to prove the declared effects at any time. Food supplements must meet all applicable food standards. Their observance is checked by the State Agricultural and Food Inspection Authority (CAFIA).

Food supplements must not be marked on the packaging with a therapeutic indication (nor must they indicate a cure or prevention of disease), which is reserved for medicinal products only. However, beneficial effects on the user's health may be mentioned - so-called health claims. The same goes for advertising.

It must also not state or imply that a balanced and varied diet cannot provide sufficient nutrients.

Související produkty:

Novinka
Dárková sada - Pro babičku

Dárková sada - Pro babičku

Balení: 1 ks
Skladem: skladem
Vaše cena: 618,00 Kč
ks
Novinka
Dárková sada - Pro dědečka

Dárková sada - Pro dědečka

Balení: 1 ks
Skladem: skladem
Vaše cena: 528,00 Kč
ks
Vegan
Přeslička rolní

Přeslička rolní

Balení: 50 ml
Skladem: skladem
Vaše cena: 88,00 Kč
ks
Vegan
Tužebník jilmový

Tužebník jilmový

Balení: 50 ml
Skladem: skladem
Vaše cena: 88,00 Kč
ks
Vegan
Vrba bílá

Vrba bílá

Balení: 50 ml
Skladem: skladem
Vaše cena: 88,00 Kč
ks
Vegan
Novinka
Křemík - Přeslička rolní

Křemík - Přeslička rolní

Balení: 60 ks
Skladem: skladem
Vaše cena: 168,00 Kč
ks
VITAMÍNY D3 a K2

VITAMÍNY D3 a K2

Balení: 60 ks
Skladem: skladem
Vaše cena: 298,00 Kč
ks
Vegan
Kopřiva sirup - farmářský

Kopřiva sirup - farmářský

Balení: 320 g
Skladem: skladem
Vaše cena: 98,00 Kč
ks
Vegan
Novinka
MSM - Methylsulfonylmethan

MSM - Methylsulfonylmethan

Balení: 180 g
Skladem: skladem
Vaše cena: 128,00 Kč
ks