platba a doprava doprava a platba     kontakty kontakty
Jitrocelový dětský sirup s fruktozou

Tento výrobek můžete také žádat ve své lékárně, je pravidelně zavážen těmito distributory:

Phoenix  

Jitrocelový dětský sirup s fruktozou

Při kašli a nachlazení

Vhodné na příznaky: kašel, imunita, trávení
Výrobce:GREEN IDEA
Balení:300 g
Typ:doplněk stravy
Záruka:2 roky
Kód:889
EAN:8594060118895
Dostupnost:   skladem

ks
98,00 Kč
cena je s 15% DPH

Popis

Jitrocel dětský bylinný sirup - Plantago lanceolata

Při kašli a nachlazení

Doplněk stravy

Jitrocel byl v přírodním léčitelství používán v Číně již před třemi tisíci lety. Jitrocel je používán pro normální funkce dýchacího systému. Podporuje imunitní systém. Jedná se o přírodní antioxidant.

Obsah:

 

1 dávka
(5 - 10 ml)

Denní dávka
3 x denně

% RHP
​Referenční hodnota příjmu

Jitrocel kopinatý (10% zahuštěný vodný extrakt)

100 - 200 mg

300 – 600 mg

Není stanoveno

Ibišek (10% zahuštěný vodný extrakt)

30 - 60 mg

90 – 180 mg

Není stanoveno

Vitamín C

22,5 - 45 mg

67,5 – 135 mg

84 - 169 % RHP

Složení: invertní fruktózový sirup, jitrocel kopinatý (Plantago lanceolata) 10% zahuštěný vodný extrakt, Ibišek (Hibiscus species) 10% zahuštěný vodný extrakt, Sorban draselný – konzervant (E 202), vitamín C (kyselina L-askorbová).

Doporučené dávkování: děti od 1 do 3 let 3 x denně 5 ml (čajová lžička) sirupu, děti nad 3 roky 3 x denně 10 ml (2 čajové lžičky). Možné použít po lžičkách nebo pro přípravu studených i teplých nápojů (ne horkých!). Fruktózové sirupy jsou vhodné i pro diabetiky. Doporučujeme podání po jídle. 

Skladování: Uchovávejte v suchu při pokojové teplotě. Neskladovat na přímém slunci a v mrazu. Po otevření spotřebujte do 3 měsíců.

Všeobecná upozornění: Doplněk stravy. Není vhodné pro děti do jednoho roku, těhotné a kojící matky. Ukládat mimo dosah dětí! Výrobek není určen jako náhrada pestré stravy. Případný zákal není na závadu. Nepřekračujte doporučené denní dávkování.

Země původu: Česká republika

Výrobce: Green idea s.r.o., Vodova 40, Brno 612 00, Česká republika
tel.: +420 541 232 435, e-mail: topvet@topvet.cz, www.topvet.cz


Ibišek
Jitrocel

Doplněk stravy - definice dle zákona

Doplněk stravy je potravina, jejímž účelem je doplňovat běžnou stravu a která je koncentrovaným zdrojem vitaminů a minerálních látek nebo dalších látek s nutričním nebo fyziologickým účinkem, obsažených v potravině samostatně nebo v kombinaci, určená k přímé spotřebě v malých odměřených množstvích.

Účinnost přípravku a zajištění kvality nejsou při schvalování doplňků stravy posuzovány. Nicméně výrobce nesmí deklarovat nepravdivá tvrzení o účinku přípravku (zákaz klamání spotřebitele). Deklarované účinky musí být schopen kdykoliv doložit. Doplňky stravy musí splňovat veškeré platné normy kladené na potraviny. Jejich dodržování kontroluje Státní zemědělská a potravinářská inspekce (SZPI).

Doplňky stravy nesmějí být na obalu označeny léčebnou indikací (ani nesmějí vyléčení či prevenci chorob naznačovat), což je vyhrazeno pouze pro léčiva. Smějí být ale uváděny příznivé účinky na zdravotní stav uživatele - tzv. zdravotní tvrzení. Totéž platí i pro reklamu.

Rovněž se nesmí uvádět ani naznačovat, že vyvážená a různorodá strava nemůže poskytnout dostatečné množství živin.

Description

Plantain herbal syrup for children

For coughs and colds

Food supplement

Plantain was used in alternative medicine in China three thousand years ago. Plantain is used for the normal functions of the respiratory system. Supports the immune system. It is a natural antioxidant.

Active substances:

 

1 dose
(5 - 10 ml)

Daily dose
3 x daily

% RDI
​Reference Daily Intake

Plantain  (10% concentrated aq. extract)

100 - 200 mg

300 – 600 mg

Not determined

Hibiscus (10% concentrated aq. extract)

30 - 60 mg

90 – 180 mg

Not determined

Vitamin C

22,5 - 45 mg

67,5 – 135 mg

84 - 169 % RDI

Ingredients: invert fructose syrup, Plantain (Plantago lanceolata) 10% concentrated aqueous extract, Hibiscus (Hibiscus species) 10% concentrated aqueous extract, Potassium sorbate - preservative (E 202), Vitamin C (L-ascorbic acid)

Recommended dose: children from 1 to 3 years 3 x daily 5 ml (teaspoon) of syrup, children over 3 years 3 x daily 10 ml (2 teaspoons). Can be administered by spoon or used to prepare cold and warm drinks (not hot!). Fructose syrups are suitable for diabetics. Recommended to administer after a meal.

Storage: Store in a dry place at room temperature. Do not store in direct sunlight or in frost. Once opened, use within 3 months.

Warning: Food supplement. Not suitable for children under one year, pregnant and breastfeeding mothers. Keep out of reach of children! The product is not intended as a substitute for a varied diet. Any cloudiness is not a defect. Do not exceed the recommended daily dose.

Country of origin: Czech Republic

Manufacturer: Green idea s.r.o., Vodova 40, Brno 612 00, Czech Republic
tel.: +420 541 232 435, e-mail: topvet@topvet.cz, www.topvet.cz


Food supplement - definition according to the law

A food supplement is a food intended to supplement a normal diet and which is a concentrated source of vitamins and minerals or other substances with a nutritional or physiological effect, contained in the food alone or in combination, intended for direct consumption in small measured quantities.

The effectiveness of the product and quality assurance are not assessed when approving food supplements. However, the manufacturer must not make false claims about the effect of the product (prohibition of misleading the consumer). He must be able to prove the declared effects at any time. Food supplements must meet all applicable food standards. Their observance is checked by the State Agricultural and Food Inspection Authority (CAFIA).

Food supplements must not be marked on the packaging with a therapeutic indication (nor must they indicate a cure or prevention of disease), which is reserved for medicinal products only. However, beneficial effects on the user's health may be mentioned - so-called health claims. The same goes for advertising.

It must also not state or imply that a balanced and varied diet cannot provide sufficient nutrients.

Hodnocení zákazníků ze serveru heureka.cz


Eva Schillingová
08.10.2014
Doporučuje produkt

„Objednala jsem ho už několikrát a vnoučatům pomáhá“

„-“

„Doporučuji“

Ověřený zákazník
22.10.2012
Doporučuje produkt

„VYNIKAJÍCÍ“


Vyzkoušejte