platba a doprava doprava a platba     kontakty kontakty
Tymiánová mast

Tymiánová mast

K tlumení svědění a k urychlení hojení drobných poranění

Vhodné na příznaky: dýchání, silné nachlazení, kašel
Výrobce:GREEN IDEA
Balení:50 ml
Typ:přírodní kosmetika
Záruka:30 měsíců
Kód:344
EAN:8594060113449
Dostupnost:   skladem

ks
138,00 Kč
cena je s 21% DPH

Popis

Tymiánová mast

Tymián je stálezelený polokeř vyskytující se zejména v západním Středomoří. Tymián obsahuje zejména thymol, carvacrol a cymen. V přírodní medicíně je používán zejména k tlumení svědění a k urychlení hojení drobných poranění. Thymol tlumí revmatické obtíže. Aplikace v oblasti hrudníku a zad uvolňuje dýchání při chřipce a nachlazení.

Použití: je vhodná pro každý typ pleti. Aplikujte dostatečné množství přímo na pokožku. Neaplikujte na sliznice a otevřené rány. 

Ingredients(INCI): Helianthus Annuus Seed Oil, Cera Alba, Prunus Amygdalus Dulcis Oil, Thymus Vulgaris Oil, Tocopherol, Rosmarinus Officinalis Leaf Extract, Eugenol, Limonene, Linalool

Skladování: Uchovávejte v suchu při pokojové teplotě. Neskladujte na přímém slunci. Chraňte před mrazem!

Všeobecná upozornění: Nepoužívejte při známé přecitlivělosti na některou složku přípravku. Dermatologicky testované. Originální receptura.

Výrobce: Green idea s.r.o., Vodova 40, Brno 612 00, Česká republika
tel.: +420 541 232 435, e-mail: topvet@topvet.cz, www.topvet.cz


Tymián

Description

Thyme ointment

Thyme is an evergreen shrub which grows mainly in the Western Mediterranean. It contains thymol, carvacrol and cymen. In alternative medicine, it is used
primarily to suppress itching and speed up the healing of small wounds. Thymol suppresses rheumatic problems. Application in the area of the chest and back makes breathing easier by flu or colds.

Instructions for use: It is suitable for every skin type. Apply a sufficient amount directly to the skin. Do not apply to mucous membranes and open wounds. 

Ingredients(INCI):  Helianthus Annuus Seed Oil, Cera Alba, Prunus Amygdalus Dulcis Oil, Thymus Vulgaris Oil, Tocopherol, Rosmarinus Officinalis Leaf Extract, Eugenol, Limonene, Linalool

Storage: Store in a dry place at room temperature. Do not store in direct sunlight. Protect from frost!

Notice: Do not use in case of known hypersensitivity to any component of the product. Dermatologically tested. Original formula.

Manufacturer: Green idea s.r.o., Vodova 40, Brno 612 00, Czech Republic
tel.: +420 541 232 435, e-mail: topvet@topvet.cz, www.topvet.cz