Enzym Premium

Přípravek obsahuje směs rostlinných enzymů, bylinných extraktů a bioaktivních látek.

Novinka
Enzym Premium


Výrobce:TOPVET
Balení:120 ks
Typ:doplněk stravy
Záruka:30 měsíců
Kód:60802
EAN:8595643608024
Dostupnost: skladem

498,00 Kč

Popis

Enzym Premium - (100% Vegan)

Enzymatický preparát / Enzymatický preparát
Pro aktivní život / Pre aktívny život

Doplněk stravy / Doplnok stravy

Přípravek obsahuje směs rostlinných enzymů, bylinných extraktů a bioaktivních látek.  Enzymy jsou specifické organické molekuly zabezpečující a mnohdy urychlující reakce v organismech (působí jako biokatalyzátory). Chybná funkce enzymu (nebo jeho úplné chybění) může být příčinou méně nebo více závažného onemocnění.

Rhodiola je bylina podporující nervový systém při únavě a stresu. Podporuje kognitivní funkce a duševní výkonnost. Podporuje krevní oběh, srdce a cévní systém. Pro lepší fyzický výkon a kondici. Přírodní antioxidant. Eleuterokok ostnitý je také nazýván sibiřský ženšen. V Rusku je používán již stovky let. Patří k nejsilnějším přírodním adaptogenům. Sloučenina Koenzym Q10 je funkčně podobná vitamínům a je obsažena ve většině lidských buněk. Je zčásti syntetizován v těle, zčásti je přijímám potravou. S věkem klesá podíl vlastní syntézy. Rutin je také známý jako vitamín P. Patří mezi bioflavonoidy.

Obsah:

 

1 tobolka/kapsula
(500 mg)

Denní/denná dávka
4 - 8 tobolek/kapsúl

% RHP Referenčníhodnota příjmu/
% RVH Referenčná výživová hodnota

Bromelain

184 mg – 27.600 PU

736 – 1472 mg

Není stanoveno/Nie je stanovené

Papain 140 mg – 25.200 PU 560 – 1120 mg Není stanoveno/Nie je stanovené

Trypsin

5 mg 20 – 40 mg

Není stanoveno/Nie je stanovené

Chymotrypsin 1 mg 4 – 8 mg Není stanoveno/Nie je stanovené
Pankreatická proteáza 5 mg – 1.430 USP 20 – 40 mg Není stanoveno/Nie je stanovené
Amyláza 5 mg – 1.430 USP 20 – 40 mg Není stanoveno/Nie je stanovené
Lipáza 5 mg – 1.140 USP 20 – 40 mg Není stanoveno/Nie je stanovené
Peptidasa 5 mg (120 HUT) 20 – 40 mg Není stanoveno/Nie je stanovené
Rutin 10 mg 40 – 80 mg Není stanoveno/Nie je stanovené
Koenzym Q-10 20 mg 80 – 160 mg Není stanoveno/Nie je stanovené
Rhodiola stand. extrakt 10 mg 40 – 80 mg Není stanoveno/Nie je stanovené
Eleuterokok stand. extrakt 10 mg 40 – 80 mg Není stanoveno/Nie je stanovené

Složení:  bromelain (ananas), papain (papaya), koenzym Q-10,  rhodiola standardizovaný extrakt, eleuterokok standardizovaný extrakt, rutin (Sophora japonica), trypsin, pankreatická proteáza, amyláza, peptidáza, lipáza, chymotrypsin, želatinová tobolka.
Zloženie: bromelain (ananás), papaín (papaya), koenzým Q-10, rhodiola štandardizovaný extrakt, eleuterokok štandardizovaný extrakt, rutín (Sophora japonica), trypsín, pankreatické proteáza, amyláza, peptidáza, lipáza, chymotrypsín, želatínová kapsula

Doporučené dávkování: prvních 5 dnů užívejte 4 tobolky 2 x denně, následně užívejte 2 tobolky 2 x denně. Nepřekračujte doporučené dávkování. Užívejte před plánovanými operačními zákroky, po úrazech, nebo pokud potřebujete normalizovat celkovou pohodu.
Odporučené dávkovanie: prvých 5 dní užívajte 4 kapsuly 2 x denne, následne užívajte 2 kapsuly 2 x denne. Neprekračujte odporúčané dávkovanie. Užívajte pred plánovanými operačnými zákrokmi, po úrazoch, alebo ak potrebujete normalizovať celkovú pohodu.

Skladování: Uchovávejte v suchu při pokojové teplotě. Neskladovat na přímém slunci a v mrazu.
Skladovanie: Uchovávajte v suchu pri izbovej teplote. Neskladujte na priamom slnku a na mraze.

Obsah: 120 tobolek/kapsúl

Všeobecná upozornění: Doplněk stravy. Není vhodné pro děti do tří let, těhotné a kojící matky. Ukládat mimo dosah dětí! Nenahrazuje pestrou stravu.
Všeobecné upozornenia: Výživový doplnok. Nie je vhodný pre deti do troch rokov, tehotné a dojčiace matky. Ukladajte mimo dosahu malých detí! Nenahrádza pestrú stravu.


Doplněk stravy - definice dle zákona

Doplněk stravy je potravina, jejímž účelem je doplňovat běžnou stravu a která je koncentrovaným zdrojem vitaminů a minerálních látek nebo dalších látek s nutričním nebo fyziologickým účinkem, obsažených v potravině samostatně nebo v kombinaci, určená k přímé spotřebě v malých odměřených množstvích.

Účinnost přípravku a zajištění kvality nejsou při schvalování doplňků stravy posuzovány. Nicméně výrobce nesmí deklarovat nepravdivá tvrzení o účinku přípravku (zákaz klamání spotřebitele). Deklarované účinky musí být schopen kdykoliv doložit. Doplňky stravy musí splňovat veškeré platné normy kladené na potraviny. Jejich dodržování kontroluje Státní zemědělská a potravinářská inspekce (SZPI).

Doplňky stravy nesmějí být na obalu označeny léčebnou indikací (ani nesmějí vyléčení či prevenci chorob naznačovat), což je vyhrazeno pouze pro léčiva. Smějí být ale uváděny příznivé účinky na zdravotní stav uživatele - tzv. zdravotní tvrzení. Totéž platí i pro reklamu.

Rovněž se nesmí uvádět ani naznačovat, že vyvážená a různorodá strava nemůže poskytnout dostatečné množství živin.