platba a doprava doprava a platba     kontakty kontakty
Vegan
TOP
Psychická nepohoda

Tento výrobek můžete také žádat ve své lékárně, je pravidelně zavážen těmito distributory:

Alliance Healthcare  

Psychická nepohoda

Bylinný komplex pro duševní pohodu

Vhodné na příznaky: nervové vyčerpání, nervozita, paměť
Výrobce:Biovitality
Balení:60 ks
Typ:doplněk stravy
Záruka:30 měsíců
Kód:60061
EAN:8595643600615
Dostupnost:   skladem

ks
228,00 Kč
cena je s 15% DPH

Popis

PSYCHICKÁ NEPOHODA - BYLINNÁ SMĚS

Biovitality - pharmaline

Doplněk stravy

Bylinný komplex podporuje duševní i psychickou pohodu. Bylinný komplex je bohatý na vitamíny, minerály a další cenné látky, které jsou doporučovány při nervozitě. Zlepšuje duševní pohodu a paměť. Třezalka je doporučována při emoční nerovnováze, pro zlepšení nálady a při poruchách spánku. Maca se používá při vyčerpanosti a únavě ke zlepšení fyzické i psychické výkonnosti. Jinan je důležitý pro duševní rovnováhu a normální činnost mozku. Lékořice je vhodná pro duševní zdraví a navození klidu. Rhodiola a eleuterokok pro kognitivní a duševní výkonnost. Kozlík navozuje relaxaci při stresu.

Aktivní látky:

 

1 tobolka

Denní dávka
1 - 2 tobolky

% RHP Referenční hodnota příjmu

Šišák bajkalský stand. extrakt

100 mg

100 - 200 mg

Není stanoveno

Třezalka tečkovaná stand. extrakt 80 mg 80 - 160 mg Není stanoveno
Maca stand. extrakt 50 mg 50 - 100 mg Není stanoveno
Lékořice lysá stand. extrakt 40 mg 40 - 80 mg Není stanoveno
Rozchodnice růžová stand. extrakt 40 mg 40 - 80 mg Není stanoveno
Kozlík lékařský stand. extrakt 40 mg 40 - 80 mg Není stanoveno
Jinan dvoulaločný stand. extrakt 30 mg 30 - 60 mg Není stanoveno
Eleuterokok ostnitý stand. extrakt 20 mg 20 - 40 mg Není stanoveno

Složení: Šišák bajkalský (Scutellaria baicalensis) standardizovaný extrakt z kořene (baicalin 95 %), Třezalka tečkovaná (Hypericum Perforatum) standardizovaný extrakt nať (hypericiny 0,3 %), Maca (Lepidium meyenii) standardizovaný extrakt z kořene (10:1), Lékořice lysá (Glycyrrhiza glabra) standardizovaný extrakt z kořene (glycyrhizová kyselina 20 %), Rozchodnice růžová (Rhodiola Rosea) standardizovaný extrakt z kořene (10:1), Kozlík lékařský (Valeriana officinalis) standardizovaný extrakt z kořene (Kyselina valerenová 0,8 %), Jinan dvoulaločný (Ginkgo biloba) standardizovaný extrakt z listu (20:1), Eleuterokok ostnitý (Eleutherococcus senticosus) standardizovaný extrakt z kořene (eleuterosidy 1 %), stearan hořečnatý (plnidlo), vegetariánská kapsle

Doporučené dávkování: 1 - 2 tobolky denně.

Skladování: Uchovávejte v suchu při pokojové teplotě. Neskladovat na přímém slunci a v mrazu.

Upozornění: Doplněk stravy. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Není vhodné pro děti do tří let, těhotné a kojící ženy. Ukládat mimo dosah dětí! Nenahrazuje pestrou a vyváženou stravu. 

Země původu: Česká republika

Výrobce: Biovitality, spol. s r.o., Knínická 2018/7, 664 34 Kuřim, Česká republika


Jinan
Kozlík
Lékořice
Maca
Rhodiola
Třezalka

Doplněk stravy - definice dle zákona

Doplněk stravy je potravina, jejímž účelem je doplňovat běžnou stravu a která je koncentrovaným zdrojem vitaminů a minerálních látek nebo dalších látek s nutričním nebo fyziologickým účinkem, obsažených v potravině samostatně nebo v kombinaci, určená k přímé spotřebě v malých odměřených množstvích.

Účinnost přípravku a zajištění kvality nejsou při schvalování doplňků stravy posuzovány. Nicméně výrobce nesmí deklarovat nepravdivá tvrzení o účinku přípravku (zákaz klamání spotřebitele). Deklarované účinky musí být schopen kdykoliv doložit. Doplňky stravy musí splňovat veškeré platné normy kladené na potraviny. Jejich dodržování kontroluje Státní zemědělská a potravinářská inspekce (SZPI).

Doplňky stravy nesmějí být na obalu označeny léčebnou indikací (ani nesmějí vyléčení či prevenci chorob naznačovat), což je vyhrazeno pouze pro léčiva. Smějí být ale uváděny příznivé účinky na zdravotní stav uživatele - tzv. zdravotní tvrzení. Totéž platí i pro reklamu.

Rovněž se nesmí uvádět ani naznačovat, že vyvážená a různorodá strava nemůže poskytnout dostatečné množství živin.

Popis

PSYCHICKÁ NEPOHODA -  BYLINNÁ ZMES 

Biovitality - pharmaline

Výživový doplnok

Bylinný komplex podporuje duševní i psychickou pohodu. Bylinný komplex je bohatý na vitamíny, minerály a další cenné látky, které jsou doporučovány při nervozitě. Zlepšuje duševní pohodu a paměť. Třezalka je doporučována při emoční nerovnováze, pro zlepšení nálady a při poruchách spánku. Maca se používá při vyčerpanosti a únavě ke zlepšení fyzické i psychické výkonnosti. Jinan je důležitý pro duševní rovnováhu a normální činnost mozku. Lékořice je vhodná pro duševní zdraví a navození klidu. Rhodiola a eleuterokok pro kognitivní a duševní výkonnost. Kozlík navozuje relaxaci při stresu.

Aktívne látky:

 

1 kapsula

Denná dávka
1 - 2 kapsuly

% RVH Referenčná výživová hodnota

Šišák bajkalský štand. extrakt

100 mg

100 - 200 mg

Nie je stanovené

Ĺubovník bodkovaný štand. extrakt 80 mg 80 - 160 mg Nie je stanovené
Maca štand. extrakt 50 mg 50 - 100 mg Nie je stanovené
Sladkovka hladkoplodá štand. extrakt 40 mg 40 - 80 mg Nie je stanovené
Rozchodnice růžová štand. extrakt 40 mg 40 - 80 mg Nie je stanovené
Valeriána lekárska štand. extrakt 40 mg 40 - 80 mg Nie je stanovené
Ginko dvojlaločné štand. extrakt 30 mg 30 - 60 mg Nie je stanovené
Eleuterokok ostnitý štand. extrakt 20 mg 20 - 40 mg Nie je stanovené

Zloženie: Šišák bajkalský (Scutellaria baicalensis) štandardizovaný extrakt z koreňa (baicalin 95 %), Ĺubovník bodkovaný (Hypericum Perforatum) štandardizovaný extrakt vnať (hypericiny 0,3 %), Maca (Lepidium meyenii) štandardizovaný extrakt z koreňa (10:1), Sladkovka hladkoplodá (Glycyrrhiza glabra) štandardizovaný extrakt z koreňa (glycyrhizová kyselina 20 %), Rozchodnice růžová (Rhodiola Rosea) štandardizovaný extrakt z koreňa (10:1), Valeriána lekárska (Valeriana officinalis) štandardizovaný extrakt z koreňa (Kyselina valerenová 0,8 %), Ginko dvojlaločné (Ginkgo biloba) štandardizovaný extrakt z listu (20:1), Eleuterokok ostnitý (Eleutherococcus senticosus) štandardizovaný extrakt z koreňa (eleuterosidy 1 %), stearan horečnatý (plnidlo), vegetariánská kapsula

Odporúčané dávkovanie: 1 - 2 kapsuly denne. 

Skladovanie: Uchovávajte v suchu priizbovej teplote. Neskladovať na priamom slnku a v mraze.

Upozornenie: Výživový doplnok. Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie. Nie je vhodné pre deti do troch rokov, tehotné a dojčiace matky. Ukladať mimo dosahu detí! Nenahrádza pestrú a vyváženú stravu. 

Krajina pôvodu: Česká republika

Výrobca: Biovitality, spol. s r.o., Knínická 2018/7, 664 34 Kuřim, Česká republika


Výživový doplnok - definícia podľa zákona

Výživový doplnok je potravina, ktorej účelom je doplňovanie bežnej stravy a ktorá je koncentrovaným zdrojom vitamínov a minerálnych látok alebo ďalších látok s výživovým alebo fyziologickým účinkom, ktoré potravina obsahuje samostatne alebo v kombinácii, určená na priamu spotrebu v malých odmeraných množstvách.

Účinnosť prípravku a zabezpečenie kvality nie sú pri schvaľovaní výživových doplnkov hodnotené. Avšak výrobca nesmie deklarovať nepravdivé tvrdenia o účinku prípravku (zákaz klamania spotrebiteľa). Deklarované účinky musí byť schopný kedykoľvek doložiť. Výživové doplnky musí spĺňať všetky platné normy kladené na potraviny. Ich dodržiavanie kontroluje Štátna poľnohospodárska a potravinárska inšpekcia (SZPI).

Výživové doplnky nesmú byť na obale označené terapeutickou indikáciou (ani nesmú vyliečenie či prevenciu chorôb naznačovať), čo je vyhradené iba pre liečivá. Smú byť ale uvádzané priaznivé účinky na zdravotný stav užívateľa - tzv. zdravotné tvrdenia. To isté platí aj pre reklamu.

Rovnako sa nesmie uvádzať ani naznačovať, že vyvážená a pestrá strava nemôže poskytnúť dostatočné množstvo živín.

Description

Mental discomfort - herbal mixture

Biovitality - pharmaline

Food supplement

Herbal complex supports mental and psychological well-being. The herbal complex is rich in vitamins, minerals, and other valuable substances, which are recommended for nervousness. It improves mental well-being and memory. St. John‘s wort is recommended in emotional imbalance, to improve mood and in sleep disorders. Maca is used in exhaustion and fatigue for improving physical and mental performance. Ginkgo biloba is important for mental balance and normal brain activity. Liquorice is suitable for mental health and peace of mind. Rhodiola (rose root) and Eleutherocok for cognitive and mental performance. Valerian induces relaxation during stress.

Active substances:

 

1 capsule

Daily dose
1 - 2 capsules

% RDI
Reference Daily Intake

Baikal skullcap stand. extract

100 mg

100 - 200 mg

Not determined

St. John‘s wort stand. extract 80 mg 80 - 160 mg Not determined
Maca stand. extract 50 mg 50 - 100 mg Not determined
Liquorice stand. extract 40 mg 40 - 80 mg Not determined
Rhodiola stand. extract 40 mg 40 - 80 mg Not determined
Valerian stand. extract 40 mg 40 - 80 mg Not determined
Ginkgo biloba stand. extract 30 mg 30 - 60 mg Not determined
Eleutherocok stand. extract 20 mg 20 - 40 mg Not determined

Ingredients: Baikal skullcap (Scutellaria baicalensis) standardized root extract (baicalin 95 %), St. John's wort (Hypericum Perforatum) standardized stem extract (hypericins 0,3 %), Maca (Lepidium meyenii) standardized root extract (10:1), Licorice (Glycyrrhiza glabra) standardized root extract (glycyrrhizic acid 20 %), Rhodiola (Rhodiola Rosea) standardized root extract (10:1), Valerian (Valeriana officinalis) standardized root extract (Valerenic acid 0,8 %), Ginkgo biloba standardized leaf extract (20:1), Eleutherocok (Eleutherococcus senticosus) standardized root extract (eleuterosides 1 %), magnesium stearate (filler), vegetarian capsule

Recommended dose: 1 - 2 capsules daily. 

Storage: Store in a dry place at room temperature. Do not store in direct sunlight and frost.

Warning: Food supplement. Do not exceed the recommended daily dose. Not suitable for children under three years, pregnant and nursing women. Keep out of reach of children! It does not replace a varied and balanced diet.

Country of origin: Czech Republic

Manufacturer: Biovitality, spol. s r.o., Knínická 2018/7, 664 34 Kuřim, Czech Republic


Food supplement - definition according to the law

A food supplement is a food intended to supplement a normal diet and which is a concentrated source of vitamins and minerals or other substances with a nutritional or physiological effect, contained in the food alone or in combination, intended for direct consumption in small measured quantities.

The effectiveness of the product and quality assurance are not assessed when approving food supplements. However, the manufacturer must not make false claims about the effect of the product (prohibition of misleading the consumer). He must be able to prove the declared effects at any time. Food supplements must meet all applicable food standards. Their observance is checked by the State Agricultural and Food Inspection Authority (CAFIA).

Food supplements must not be marked on the packaging with a therapeutic indication (nor must they indicate a cure or prevention of disease), which is reserved for medicinal products only. However, beneficial effects on the user's health may be mentioned - so-called health claims. The same goes for advertising.

It must also not state or imply that a balanced and varied diet cannot provide sufficient nutrients.

Související produkty:

Vegan
Kozlík - bezlihová tinktura

Kozlík - bezlihová tinktura

Balení: 100 ml
Skladem:
188,00 Kč
ks
Vegan
Psychická nepohoda kapky

Psychická nepohoda kapky

Balení: 50 ml
Skladem:
148,00 Kč
ks
Vegan
Sleepgreen - bylinný čaj

Sleepgreen - bylinný čaj

Balení: 20 sáčků
Skladem:
88,00 Kč
ks
Vegan
Třezalka bylinný extrakt

Třezalka bylinný extrakt

Balení: 60 ks
Skladem:
228,00 Kč
ks


Vyzkoušejte