Úvodní strana > impotence >
Podle příznaků -

impotence

Zobrazení: zobrazení na řádcích bez obrázků zobrazení na řádcích s obrázky zobrazení v blocích vedle sebe   Položek na stránku: Řadit podle:
Zobrazeno 9 položek na 1 stránce.

Maca
Maca
Peruánská „viagra“...
doplněk stravy
Balení: 60 ks
Kód: 60357
Doporučená cena: 168,00 Kč
Vaše cena: 161,30 Kč
Novinka
Cordyceps bylinný extrakt
Cordyceps bylinný extrakt
Zdroj síly, energie a vitality, podpora obranyschopnosti,...
doplněk stravy
Balení: 60 ks
Kód: 60364
Doporučená cena: 198,00 Kč
Vaše cena: 190,10 Kč
Novinka
Cordyceps tinktura - kapky
Cordyceps tinktura - kapky
Zlepšení kvality života, zdroj síly, energie a vitality,...
doplněk stravy
Balení: 100 ml
Kód: 60601
Doporučená cena: 138,00 Kč
Vaše cena: 132,50 Kč
Romantik směs v mandlovém oleji
Romantik směs v mandlovém oleji
Harmonizující olej se stimulačními účinky a smyslnou vůní...
přírodní kosmetika
Balení: 200 ml
Kód: 011
Doporučená cena: 165,00 Kč
Vaše cena: 158,40 Kč
Schizandra - Klanopraška - kapky
Schizandra - Klanopraška - kapky
Povzbuzuje centrální nervovou soustavu, stimuluje...
doplněk stravy
Balení: 50 ml
Kód: 727
Doporučená cena: 88,00 Kč
Vaše cena: 84,50 Kč
Vrbovka bylinný extrakt
Vrbovka bylinný extrakt
Ovlivňuje funkci prostaty a močových cest...
doplněk stravy
Balení: 60 ks
Kód: 882
Doporučená cena: 148,00 Kč
Vaše cena: 142,10 Kč
Vrbovka tinktura - kapky
Vrbovka tinktura - kapky
problémy s prostatou, impotence, detoxikace...
doplněk stravy
Balení: 100 ml, 50 ml
Kód: 840
Doporučená cena: 138,00 Kč
Vaše cena: 132,50 Kč
Skořice - 100% silice
Skořice - 100% silice
Chuť k jídlu, afrodiziakum...
afrodiziakum
Balení: 10 ml
Kód: 265
Doporučená cena: 88,00 Kč
Vaše cena: 84,50 Kč
Ylang - ylang - 100% silice
Ylang - ylang - 100% silice
Antidepresivní a uklidňující účinek, frigidita, impotence...
frigidita
Balení: 10 ml
Kód: 257
Doporučená cena: 178,00 Kč
Vaše cena: 170,90 Kč

Zobrazeno 9 položek na 1 stránce.
 

Impotence, nebo také erektilní dysfunkce, je onemocnění, které způsobí to, že muž není schopen dosáhnout erekce nebo ji není schopen udržet do konce pohlavního styku. Jak se mnoho lidí mylně domnívá, nejedná se o neschopnost dosažení orgasmu a ejakulace.

Snad každému muži se alespoň jednou v životě stalo, že selhal. Jinými slovy neudržel erekci dostatečně dlouho nebo se mu ji nepodařilo vyvolat vůbec. Ovšem v drtivé většině se nejednalo o impotenci, ale jen o chvilkové selhání například z trémy, nejistoty nebo strachu. Právě nejistota po první zkušenosti se selháním může vést až k takzvanému bludnému kruhu. Jedno selhání má za následek pokles sebevědomí u příštího styku, kdy z nervozity před opětovným selhání muž zase selže. Takových nocí může být několik a nemusí to nic znamenat (krom hlubokých šrámů na mužském egu, které se zacelí další, tentokrát už úspěšnou nocí). Ovšem pokud tento problém přetrvává delší dobu, obraťte se raději na lékaře.

Hlavním důvodem skutečného onemocnění je poškození cév způsobené nedostatečným prokrvením. Tento stav může vyvolat špatná životospráva, ovlivněná především sedavou prací bez aktivního pohybu, jinou nemocí (nejčastěji cukrovka) nebo negativním účinkem dlouhodobě podávaných léků (potence se většinou vrátí po vysazení léků). Pokud užíváte léky na žaludeční vředy, vysoký krevní tlak, nádorová onemocnění nebo deprese a zažijete souhru několika selhání, obraťte se na svého lékaře a svěřte se mu s problémem.

Problémem mohou být i poranění pánve, podbřišku a pochopitelně i penisu a varlat. Závažné je i poranění míchy a přiléhajících nervů, které řídí proces erekce. Impotence se sama nabízí, pokud trpíte cukrovkou, máte nadváhu, je vám více než 50, máte sedavé zaměstnání a váš denní limit neklesne pod jednu krabičku cigaret.

Vznik nebo zhoršení impotence může nastat také z důvodu psychického šoku, ať už z mládí (znásilnění, zneužívání,…) nebo v dospělosti (snížení příjmů, ztráta zaměstnání,…). U sexuálně nezkušených mužů a především začínajících náctiletých se může jednat o velmi silný strach z odmítnutí nebo dokonce opovrhování kvůli výsledku nebo velikosti pohlavního údu.

Typickým symptomem je změna kvality erekce nebo její udržení. O onemocnění se jedná tehdy, zhoršila-li se i kvalita erekce ráno po probuzení. Pokud se stydíte navštívit obvodního lékaře (nebo obávanější lékařku), můžete navštívit přímo urologa.

Při prvních náznacích problémů zkuste obměnit sexuální stereotyp. Pro mnohé páry to bude zábavným zpestřením a vyřeší to trable u většiny případů. Můžete zkusit sexuální pomůcky nebo erotický film ve dvou.

Pokud to však nezabere, navštivte lékaře a svěřte se mu. Nezapomeňte se zmínit o užívaných lécích a prodělaných nemocech. Lékař je vázán mlčenlivostí, proto nezatajujte žádné skutečnosti, které by na možnou léčbu mohly mít vliv.