platba a doprava doprava a platba     kontakty kontakty
Vegan
Novinka
Šípkový olej BIO

Šípkový olej BIO

Zpomaluje projevy stárnutí, tlumí tvorbu vrásek a již vytvořené vyhlazuje, působí protizánětlivě

Vhodné na příznaky: pleť, regenerace, proti stárnutí
Výrobce:GREEN IDEA
Balení:25 ml
Typ:přírodní kosmetika
Záruka:30 měsíců
Kód:60787
EAN:8595643607874
Dostupnost:   skladem

ks
398,00 Kč
cena je s 21% DPH

Popis

ŠÍPKOVÝ OLEJ BIO

Panenský, za studena lisovaný BIO olej

Bez konzervačních látek

Za studena lisovaný olej získávaný ze semen divoké růže patří mezi luxusní kosmetické oleje. Šípkový olej aktivně zpomaluje projevy stárnutí, tlumí tvorbu vrásek a již vytvořené vyhlazuje. Podporuje regeneraci, zjemňuje, hydratuje a působí protizánětlivě. Pokožka bude po ošetření hebká, elastická a dokonale tonizovaná.

Přírodní BIO kosmetika certifikovaná společností NaTrue Vám garantuje šípkový olej s nulovým obsahem parfémů, konzervantů, barviv, ropných produktů a jiných syntetických nebo geneticky modifikovaných surovin. Sběr surovin probíhá maximálně šetrně s ohledem na druhovou specifičnost.

Ingredients(INCI): Rosa Canina Seed Extract, Rosmarinus Officinalis Leaf Extract

Použití: vhodný zejména k péči o zralou a suchou pleť, ale také o pokožku u nastávajících maminek. Aktivně zvyšuje elasticitu, a tím pokožku vypíná. Případný zákal není na závadu. Aplikujte každé ráno a večer na pleť zbavenou veškerých nečistot. Před použitím protřepejte.

Skladování: Uchovávejte v suchu při pokojové teplotě. Neskladovat na přímém slunci. Chránit před mrazem! Při nižších teplotách může v oleji vznikat sediment nenasycených mastných kyselin, který není na závadu, ale je naopak zárukou kvality studeného lisu.

Všeobecná upozornění: Nepoužívejte při známé přecitlivělosti na některou složku přípravku. Dermatologicky testované. Originální receptura.

Výrobce: Green idea s.r.o., Vodova 40, Brno 612 00, Česká republika
tel.: +420 541 232 435, e-mail: topvet@topvet.cz, www.topvet.cz


Popis

ŠÍPKOVÝ OLEJ BIO

Panenský, za studena lisovaný BIO olej

Bez konzervačných látok

Za studena lisovaný olej získavaný zo semien divokej ruže patrí medzi luxusné kozmetické oleje. Šípkový olej aktívne spomaľuje prejavy starnutia, tlmí tvorbu vrások a už vytvorené vyhladzuje. Podporuje regeneráciu, zjemňuje, hydratuje a pôsobí protizápalovo. Pokožka bude po ošetrení hebká, elastická a dokonale tonizovaná.

Prírodná BIO kozmetika certifikovaná spoločnosťou NaTrue Vám garantuje šípkový olej s nulovým obsahom parfumov, konzervantov, farbív, ropných produktov a iných syntetických, alebo geneticky modifikovaných surovín. Zber surovín prebieha maximálne šetrne s ohľadom na druhovú špecifickosť.

Ingredients(INCI): Rosa Canina Seed Extract, Rosmarinus Officinalis Leaf Extract

Použitie: vhodný najmä k starostlivosti o zrelú a suchú pleť, ale aj o pokožku u nastávajúcich mamičiek. Aktívne zvyšuje elasticitu, a tým pokožku vypína. Prípadný zákal nie je na závadu. Aplikujte každé ráno a večer na pleť zbavenú všetkých nečistôt. Pred použitím pretrepte.

Skladovanie: Uchovávajte v suchu pri izbovej teplote. Neskladovať na priamom slnku. Chrániť pred mrazom! Pri nižších teplotách môže v oleji vznikať sediment nenasýtených mastných kyselín, ktorý nie je na závadu, ale je naopak zárukou kvality studeného lisu.

Všeobecné upozornenia: Nepoužívajte pri známej precitlivenosti na niektorú zložku prípravku. Dermatologicky testované. Originálna receptúra.

Výrobca: Green idea s.r.o., Vodova 40, Brno 612 00, Česká republika
tel.: +420 541 232 435, e-mail: topvet@topvet.cz, www.topvet.cz


Description

Rosehip oil BIO

Virgin, cold-pressed organic oil

No preservatives

Cold-pressed oil extracted from the wild rose is one of the most luxurious cosmetic oils. Rosehip oil actively slows down ageing, prevents the formation of wrinkles and smooths out existing ones. It supports regeneration, softens, hydrates and it has an anti-inflammatory effect. It leaves the skin soft, elastic and perfectly toned.

NaTrue certification of natural BIO cosmetic products provides you with a guarantee that rosehip oil contains no added perfumes, preservatives, colorants, crude oil products or other synthetic or genetically modified ingredients. The raw material is extracted with maximum consideration to the plant species characteristics.

Ingredients(INCI): Rosa Canina Seed Extract, Rosmarinus Officinalis Leaf Extract

Use: Suitable mainly for mature and dry skin as well as the skin of pregnant women. It actively increases skin elasticity leaving the skin tightened. Potential cloudiness is not a defect. Apply on thoroughly cleaned skin every morning and evening. Shake before use.

Storage: Keep in dry place at room temperature. Do not store in direct sun. Do not expose to freezing temperatures! Sediments of unsaturated fatty acids may form in the oil at lower temperatures which is not a defect but is in fact a guarantee of the cold press quality.

Warning: Do not use in case of known hypersensitivity to any ingredient of the product. Dermatologically tested. Original formula.

Manufacturer: Green idea s.r.o., Vodova 40, Brno 612 00, Czech Republic
tel.: +420 541 232 435, e-mail: topvet@topvet.cz, www.topvet.czVyzkoušejte