platba a doprava doprava a platba     kontakty kontakty
Vegan
Pískavice olej BIO

Pískavice olej BIO

Unikátní ve schopnosti vypínat pokožku, pro zpevnění a zvětšení poprsí, redukci vrásek a otoků

Vhodné na příznaky: pleť, hydratace, proti vráskám
Výrobce:GREEN IDEA
Balení:25 ml
Typ:přírodní kosmetika
Záruka:30 měsíců
Kód:60785
EAN:8595643607850
Dostupnost:   skladem

ks
698,00 Kč
cena je s 21% DPH

Popis

PÍSKAVICE OLEJ BIO

Panenský, za studena lisovaný BIO olej

Bez konzervačních látek

Olej z pískavice řeckého sena patří mezi vzácné kosmetické oleje. Je unikátní ve schopnosti vypínat pokožku, proto se využívá v přípravcích na zpevnění a zvětšení poprsí a redukci vrásek a otoků. Výborné výsledky také přináší v péči o vlasovou pokožku a vlasy, zlepšuje jejich strukturu, lomivost a vypadávání. Jako výživa pro stárnoucí a suchou pleť udržuje její hydrataci a zvyšuje odolnost proti poškození. Olej má typickou ostřejší vůni.

Přírodní BIO kosmetika certifikovaná společností NaTrue Vám garantuje olej z pískavice s nulovým obsahem parfémů, konzervantů, barviv, ropných produktů a jiných syntetických nebo geneticky modifikovaných surovin. Sběr surovin probíhá maximálně šetrným způsobem s ohledem na druhovou specifičnost.

Ingredients(INCI): Trigonella Foenum-graecum Seed Oil

Použití: je vhodný pro každý typ pleti, zejména na zralou nebo problematickou pleť. Aplikujte přímo na důkladně vyčištěnou pokožku. Doporučujeme použít na masáž dekoltu a prsou nebo jako masku na vlasové kořínky. Před použitím protřepejte.

Skladování: Uchovávejte v suchu při pokojové teplotě. Neskladovat na přímém slunci. Chránit před mrazem! Při nižších teplotách může v oleji vznikat sediment nenasycených mastných kyselin, který není na závadu, ale je naopak zárukou kvality studeného lisu.

Všeobecná upozornění: Nepoužívejte při známé přecitlivělosti na některou složku přípravku. Dermatologicky testované. Originální receptura.

Výrobce: Green idea s.r.o., Vodova 40, Brno 612 00, Česká republika
tel.: +420 541 232 435, e-mail: topvet@topvet.cz, www.topvet.cz


Popis

SENOVKA OLEJ BIO

Panenský, za studena lisovaný BIO olej

Bez konzervačných látok

Olej zo senovky gréckej patrí medzi vzácne kozmetické oleje. Je unikátny v schopnosti vypínať pokožku, preto sa využíva v prípravkoch na spevnenie a zväčšenie poprsia, redukciu vrások a opuchov. Výborné výsledky tiež prináša v starostlivosti o vlasovú pokožku a vlasy, zlepšuje ich štruktúru, lámavosť a eliminuje vypadávanie. Stárnúcu a suchú pleť vyživuje, udržuje jej hydratáciu a zvyšuje odolnosť proti poškodeniu. Olej má typickú ostrejšiu vôňu.

Prírodná BIO kozmetika certifikovaná spoločnosťou NaTrue Vám garantuje olej zo senovky s nulovým obsahom parfumov, konzervantov, farbív, ropných produktov a iných syntetických alebo geneticky modifikovaných surovín. Zber surovín prebieha maximálne šetrným spôsobom s ohľadom na druhovú špecifickosť.

Ingredients(INCI): Trigonella Foenum-graecum Seed Oil

Použitie: je vhodný pre každý typ pleti, najmä na zrelú alebo problematickú pleť. Aplikujte priamo na dôkladne vyčistenú pokožku. Odporúčame použiť na masáž dekoltu a pŕs, alebo ako masku na vlasové korienky. Pred použitím pretrepte.

Skladovanie: Uchovávajte v suchu pri izbovej teplote. Neskladovať na priamom slnku. Chrániť pred mrazom! Pri nižších teplotách môže v oleji vznikať sediment nenasýtených mastných kyselín, ktorý nie je na závadu, ale je naopak zárukou kvality studeného lisu.

Všeobecné upozornenia: Nepoužívajte pri známej precitlivenosti na niektorú zložku prípravku. Dermatologicky testované. Originálna receptúra.

Výrobca: Green idea s.r.o., Vodova 40, Brno 612 00, Česká republika
tel.: +420 541 232 435, e-mail: topvet@topvet.cz, www.topvet.cz


Description

Fenugreek oil BIO

Virgin, cold-pressed organic oil

No preservatives

Fenugreek oil is one of precious cosmetic oils. It is unique for its ability to tighten the skin and this is why it is used in products for firming up breasts and reducing wrinkles and puffiness. It is also excellent in the care for scalp skin and hair, it improves its structure and prevents hair loss and breakage. It nourishes aging and dry skin maintaining its hydration and protecting it from damage. The oil has typical pungent aroma.

NaTrue certification of natural BIO cosmetic products provides you with a guarantee that fenugreek oil contains no added perfumes, preservatives, colorants, crude oil products or other synthetic or genetically modified ingredients. The raw material is extracted with maximum consideration to the plant species characteristics.

Ingredients(INCI): Trigonella Foenum-graecum Seed Oil

Use: Suitable for any type of skin, mainly mature or problematic. Apply directly on thoroughly cleaned skin. It is recommended for neck and chest massage or as hair root mask. Shake before use.

Storage: Keep in dry place at room temperature. Do not store in direct sun. Do not expose to freezing temperatures! Sediments of unsaturated fatty acids may form in the oil at lower temperatures which is not a defect but is in fact a guarantee of the cold press quality.

Warning: Do not use in case of known hypersensitivity to any ingredient of the product. Dermatologically tested. Original formula.

Manufacturer: Green idea s.r.o., Vodova 40, Brno 612 00, Czech Republic
tel.: +420 541 232 435, e-mail: topvet@topvet.cz, www.topvet.czVyzkoušejte