platba a doprava doprava a platba     kontakty kontakty
Jedle - 100% silice

Jedle - 100% silice

Při revmatismu a poruchách prokrvení, neutralizuje pachy, vykazuje antibakteriální, desinfekční, antivirové účinky, pomáhá při nachlazení a dýchacích obtížích, prohřívá pokožku, pomáhá při zánětech kůže a kloubů

Vhodné na příznaky: nachlazení, dýchací soustava, stres
Výrobce:GREEN IDEA
Balení:10 ml
Typ:přírodní kosmetika
Záruka:30 měsíců
Kód:259
EAN:8594060112596
Dostupnost:   skladem

ks
128,00 Kč
cena je s 21% DPH

Popis

Jedle

Severní Amerika -  střední Evropa

100% rostlinná silice z Jedle bělokoré

Abies alba

Nejstarší nálezy rodu jedlí nacházíme z oblasti severní Ameriky, ve střední Evropě je původní pouze Jedle bělokorá, která se dožívá až 600 let. Z jedle využíváme k léčitelským účelům éterický olej pro jeho antiseptické účinky. Tento éterický olej blahodárně působí při obtížích dýchacích cest a nachlazení. Má pozitivní vliv při léčení zánětlivých kožních i kloubních obtížích. Zklidňuje při stresu a nervozitě.

Napomáhá při: revmatismu a poruchách prokrvení, neutralizuje pachy, vykazuje antibakteriální, desinfekční, antivirové účinky, pomáhá při nachlazení a dýchacích obtížích, prohřívá pokožku, pomáhá při zánětech kůže a kloubů

Složení: Jedle bělokorá – 100% silice

Skladování: Nevystavujte přímému slunci. Není vhodné pro děti do 3 let. Neaplikujte na sliznice! Uchovejte v suchu při pokojové teplotě.

Výrobce: Green idea s.r.o., Vodova 40, Brno 612 00, Česká republika
tel.: +420 541 232 435, e-mail: topvet@topvet.cz, www.topvet.cz


Description

Fir

North America -  Central Europe

100% plant essential oil from Silver fir

Abies alba

The oldest finds of the genus are found in North America. There is only silver fir in Central Europe, which lives up to 600 years. We use essential oil for its antiseptic effects. This essential oil has a beneficial effect on respiratory problems and colds. It has a positive effect in the treatment of inflammatory skin and joint problems. It soothes stress and nervousness.

Helps in: rheumatism and circulatory disorders, neutralizes odors, has antibacterial, disinfectant, antiviral effects, helps with colds and respiratory problems, warms the skin, helps with inflammation of the skin and joints

Ingredients: Abies alba – 100% essential oil

Skladování: Nevystavujte přímému slunci. Není vhodné pro děti do 3let. Neaplikujte na sliznice! Uchovejte v suchu při pokojové teplotě.

Storage: Do not expose to direct sunlight. Not suitable for children under 3 years. Do not apply to mucous membranes! Store in a dry place at room temperature.

Manufacturer: Green idea s.r.o., Vodova 40, Brno 612 00, Czech Republic
tel.: +420 541 232 435, e-mail: topvet@topvet.cz, www.topvet.cz


Hodnocení zákazníků ze serveru heureka.cz


Veronika
30.04.2012
Doporučuje produkt

„blahodarny vliv na dychaci cesty“

„Trapi nas rymy, proto pouzivame silici z Jedle. Par kapek nakapu i do vyparniku na topeni. Vyborny ucinek“


Vyzkoušejte