platba a doprava doprava a platba     kontakty kontakty
Řepíková mast

Řepíková mast

Zanícená tkáň, křečové žíly, ekzémy, opruzeniny, hemoroidy

Vhodné na příznaky: svědění pokožky, křečové žíly
Výrobce:GREEN IDEA
Balení:50 ml
Typ:přírodní kosmetika
Záruka:30 měsíců
Kód:278
EAN:8594060112787
Dostupnost:   skladem

ks
128,00 Kč
cena je s 21% DPH

Popis

Řepíková mast – Agrimonia Eupatoria

Řepík je používaný v přírodní medicíně od starověku, ale svými účinky nás nepřestává udivovat do dnešní doby.  V herbářích je doporučován pro své protizánětlivé účinky na mokvavou a zanícenou tkáň. Často je doporučován při cévní nedostatečnosti a hemoroidech. Je vhodný na popáleniny i staršího data, ekzémy a opruzeniny. Dobře působí jako podpora na křečové žíly. Vhodné použití je i na změkčení zatvrdlé kůže.

Návod k použití: jemně vtírejte podle potřeby i několikrát denně. Neaplikujte do otevřených ran, ale jemně vetřete do jejich okolí.

Ingredients(INCI): Helianthus Annuus Seed Oil, Cera Alba, Prunus Amygdalus Dulcis Oil, Agrimonia Eupatoria Leaf Extract, Tocopherol, Rosmarinus Officinalis Leaf Extract

Skladování: Uchovávejte v suchu při pokojové teplotě. Neskladujte na přímém slunci. Chraňte před mrazem!

Všeobecná upozornění: Nepoužívejte při známé přecitlivělosti na některou složku přípravku. Dermatologicky testované. Originální receptura.

Výrobce: Green idea s.r.o., Vodova 40, Brno 612 00, Česká republika
tel.: +420 541 232 435, e-mail: topvet@topvet.cz, www.topvet.cz


Description

Agrimony ointment​ – Agrimonia Eupatoria

Agrimony has been used in alternative medicine since ancient times but it still surprises us with its effects even today. It is recommended for its anti- inflammatory effects on weeping and inflamed tissues, for venal insufficiency and hemorrhoids. It is suitable for burns (even older ones), eczema and sore spots on the skin. It also aids in the treatment of varicose veins, and is suitable for the softening of hardened skin.

Instructions for use: Rub gently several times a day as needed. Do not apply to open wounds, but gently rub into their surroundings.

Ingredients(INCI): Helianthus Annuus Seed Oil, Cera Alba, Prunus Amygdalus Dulcis Oil, Agrimonia Eupatoria Leaf Extract, Tocopherol, Rosmarinus Officinalis Leaf Extract

Storage: Store in a dry place at room temperature. Do not store in direct sunlight. Protect from frost!

Notice: Do not use in case of known hypersensitivity to any component of the product. Dermatologically tested. Original formula.

Manufacturer: Green idea s.r.o., Vodova 40, Brno 612 00, Czech Republic
tel.: +420 541 232 435, e-mail: topvet@topvet.cz, www.topvet.czVyzkoušejte