platba a doprava doprava a platba     kontakty kontakty
Kaštanová mast

Kaštanová mast

Pro osoby s výskytem křečových žil

Vhodné na příznaky: křečové žíly, žíly, cévy
Výrobce:GREEN IDEA
Balení:50 ml
Typ:přírodní kosmetika
Záruka:30 měsíců
Kód:274
EAN:8594060112749
Dostupnost:   skladem

ks
128,00 Kč
cena je s 21% DPH

Popis

Kaštanová mast

Kaštanová mast je přípravek na kůži pro osoby s výskytem křečových žil. Jírovec maďal je poměrně mladou léčivkou. Na našem území se objevila až koncem 17. století. Účinnými složkami kaštanu jsou aescin, aesculin, flavonoidní glykosidy a třísla. Aescin má zesilující účinek na žilní stěny a zvyšuje jejich pružnost, pomáhá snižovat otoky. Mast je vhodná k aplikaci ke zklidnění pokožky v oblasti hemeroidů.

Použití: Jemně aplikujte na cílové místo několikrát denně. V žádném případě oblast nemasírujte. Neaplikujte na sliznice a otevřené rány.  

Ingredients(INCI): Helianthus Annuus Seed Oil, Cera Alba, Aesculus Hippocastanum Flower Extract, Prunus Amygdalus Dulcis Oil, Tocopherol, Rosmarinus Officinalis Leaf Extract

Skladování: Uchovávejte v suchu při pokojové teplotě. Neskladujte na přímém slunci. Chraňte před mrazem!

Všeobecná upozornění: Nepoužívejte při známé přecitlivělosti na některou složku přípravku. Dermatologicky testované. Originální receptura.

Výrobce: Green idea s.r.o., Vodova 40, Brno 612 00, Česká republika
tel.: +420 541 232 435, e-mail: topvet@topvet.cz, www.topvet.cz


Kaštan

Description

Chestnut ointment

Chestnut ointment is a skin preparation for persons suffering from varicose veins. Horse chestnut tree is a relatively new medicinal plant. It appeared on our territory at the end of the 17th century. The effective substances of the chestnut are aescin, aesculin, flavonoid glycosides and tannins. Aescin has a strengthening effect on vein walls and increases their elasticity. It also helps to reduce swellings. The ointment is suitable for application to irritated skin in the area of hemorrhoids.

Instructions for use: Apply gently to a target area several times a day. Never massage. Do not apply to mucous membranes and open wounds.

Ingredients(INCI): Helianthus Annuus Seed Oil, Cera Alba, Aesculus Hippocastanum Flower Extract, Prunus Amygdalus Dulcis Oil, Tocopherol, Rosmarinus Officinalis Leaf Extract

Storage: Store in a dry place at room temperature. Do not store in direct sunlight. Protect from frost! 

Notice: Do not use in case of known hypersensitivity to any component of the product. Dermatologically tested. Original formula.

Manufacturer: Green idea s.r.o., Vodova 40, Brno 612 00, Czech Republic
tel.: +420 541 232 435, e-mail: topvet@topvet.cz, www.topvet.czVyzkoušejte