platba a doprava doprava a platba     kontakty kontakty
Propolisová mast

Tento výrobek můžete také žádat ve své lékárně, je pravidelně zavážen těmito distributory:

Phoenix  

Propolisová mast

K regeneraci při hojení zacelených ran

Vhodné na příznaky: svědění pokožky, bércáky, svědění mezi prsty nohou
Výrobce:GREEN IDEA
Balení:50 ml
Typ:přírodní kosmetika
Záruka:30 měsíců
Kód:272
EAN:8594060112725
Dostupnost:   skladem

ks
138,00 Kč
cena je s 21% DPH

Popis

Propolisová mast – Propolis Cera

Propolis je velmi cenná přírodní látka, kterou používají včely ve formě tmelu k ochraně před plísněmi, viry a bakteriemi. Této schopnosti propolisu se využívá v přírodní medicíně. Mast se používá k péči o kůži a regeneraci při hojení zacelených ran, je vhodná k péči o prochlazenou kůži a při dalších kožních problémech.

Použití: jemně vtírejte podle potřeby i několikrát denně. Neaplikujte do otevřených ran, ale jemně vetřete do jejich okolí. Propolis je včelí produkt, na který jsou poměrně časté alergické reakce.

Ingredients (INCI): Helianthus Annuus Seed Oil, Cera Alba, Propolis Extract, Prunus Amygdalus Dulcis Oil, Tocopherol, Rosmarinus Officinalis Leaf Extract

Skladování: Uchovávejte v suchu při pokojové teplotě. Neskladujte na přímém slunci. Chraňte před mrazem!

Všeobecná upozornění: Nepoužívejte při známé přecitlivělosti na některou složku přípravku. Dermatologicky testované. Originální receptura.

Výrobce: Green idea s.r.o., Vodova 40, Brno 612 00, Česká republika
tel.: +420 541 232 435, e-mail: topvet@topvet.cz, www.topvet.cz


Description

Propolis ointment – Propolis Cera

Propolis is a very precious natural material which bees use as a sealant to protect their hives against fungi, viruses and bacteria. This property of propolis is used in alternative medicine. The ointment is used for skin care and regeneration to aid the healing of wounds. It is suitable for frostbite and other skin problems.

Instructions for use: Rub gently several times a day as needed. Do not apply to open wounds, but gently rub into their surroundings. Propolis is a bee product to which allergic reactions are relatively common.

Ingredients (INCI): Helianthus Annuus Seed Oil, Cera Alba, Propolis Extract, Prunus Amygdalus Dulcis Oil, Tocopherol, Rosmarinus Officinalis Leaf Extract

Storage: Store in a dry place at room temperature. Do not store in direct sunlight. Protect from frost!

Notice: Do not use in case of known hypersensitivity to any component of the product. Dermatologically tested. Original formula.

Manufacturer: Green idea s.r.o., Vodova 40, Brno 612 00, Czech Republic
tel.: +420 541 232 435, e-mail: topvet@topvet.cz, www.topvet.czVyzkoušejte