platba a doprava doprava a platba     kontakty kontakty

Equa bank rodinná firma roku 2019

V osmém ročníku soutěže Equa bank Rodinná firma roku, kterou organizuje Asociace malých a středních podniků a živnostníků ČR (AMSP ČR), se nám podařilo získat v kategorii Střední firma hlasování veřejnosti první místo!
Druhé místo pak v anketě hlasování odborné poroty.
Hlavní tuzemská soutěž o nejlepší rodinné firmy vyvrcholila na galavečeru Dne podnikatelů ČR v pražském hotelu Ambassador dne 30. října 2019. Generálním partnerem soutěže je Equa bank.

Equa bank Rodinná firma roku hledá inspirativní příběhy rodinných firem, které úspěšně překonaly mnohá úskalí v podnikání, zakládají si na dobrém jménu, čestném jednání a tradici firmy, kterou zamýšlejí zachovat prostřednictvím svých následníků i pro další generace. Rodinné firmy podnikají promyšleně, odpovědně, v dlouhodobém horizontu a také pomáhají v místě, kde působí. Je pro ně důležitá i podpora rodiny v podnikání či sdílení zkušeností.


 

Firma roku

Na tento výsledek jsme mimořádně hrdí. Vnímáme jej jako zúročení společné práce, kterou posledních 16 let odvádíme. A nejen to, tato ocenění jsou pro nás závazkem. Závazkem vytrvat v práci, kterou odvádíme. Závazkem nadále přinášet co možná nejkvalitnější produkty. A rovněž závazkem nadále rozvíjet vzájemné vztahy s vámi, našimi obchodními partnery.

Děkujeme za vaši podporu. Moc si jí vážíme.“

MVDr. Jiří Pantůček

Firma roku
Firma roku


 


Firma roku
 
Firma roku
 
Firma roku
 
Firma roku
 
Firma roku
 
Firma roku
 

 


Vyzkoušejte