platba a doprava doprava a platba     kontakty kontakty

Equa bank rodinná firma roku 2019

V osmém ročníku soutěže Equa bank Rodinná firma roku, kterou organizuje Asociace malých a středních podniků a živnostníků ČR (AMSP ČR), se nám podařilo získat v kategorii Střední firma hlasování veřejnosti první místo!
Druhé místo pak v anketě hlasování odborné poroty.
Hlavní tuzemská soutěž o nejlepší rodinné firmy vyvrcholila na galavečeru Dne podnikatelů ČR v pražském hotelu Ambassador dne 30. října 2019. Generálním partnerem soutěže je Equa bank.

Equa bank Rodinná firma roku hledá inspirativní příběhy rodinných firem, které úspěšně překonaly mnohá úskalí v podnikání, zakládají si na dobrém jménu, čestném jednání a tradici firmy, kterou zamýšlejí zachovat prostřednictvím svých následníků i pro další generace. Rodinné firmy podnikají promyšleně, odpovědně, v dlouhodobém horizontu a také pomáhají v místě, kde působí. Je pro ně důležitá i podpora rodiny v podnikání či sdílení zkušeností.


 

Firma roku

Na tento výsledek jsme mimořádně hrdí. Vnímáme jej jako zúročení společné práce, kterou posledních 16 let odvádíme. A nejen to, tato ocenění jsou pro nás závazkem. Závazkem vytrvat v práci, kterou odvádíme. Závazkem nadále přinášet co možná nejkvalitnější produkty. A rovněž závazkem nadále rozvíjet vzájemné vztahy s vámi, našimi obchodními partnery.

Děkujeme za vaši podporu. Moc si jí vážíme.“

MVDr. Jiří Pantůček

Firma roku
Firma roku


 


Firma roku
 
Firma roku
 
Firma roku
 
Firma roku
 
Firma roku
 
Firma roku