platba a doprava doprava a platba     kontakty kontakty
Vegan
Kokosový olej BIO

Kokosový olej BIO

Jednodruhový rostlinný extrapanenský olej v BIO kvalitě

Vhodné na příznaky: zuby, vlasy, nehty, pleť
Výrobce:GREEN IDEA
Balení:250 ml
Typ:doplněk stravy
Záruka:30 měsíců
Kód:60030
EAN:8595643600301
Dostupnost:   skladem

ks
198,00 Kč
cena je s 15% DPH

Popis

Kokosový olej BIO

100 % vegan

Kokosový olej nejvyšší kvality získáváme z palmových hájů na Filipínách. BIO olej velice příjemné vůně je vhodný pro kosmetické i potravinářské účely. Olej je získáván za studena z takzvané kopry, což je gelovitý povlak uvnitř ořechů. V této kvalitě má kokosový olej unikátní vlastnosti. Je bohatý na nenasycené mastné kyseliny, vitamíny, antioxidanty a další hodnotné látky. S úspěchem ho používáme v péči o pleť, vlasy i zuby. Olej aktivně regeneruje, vyživuje, hydratuje, posiluje a chrání. Zpomaluje stárnutí pokožky. S úspěchem olej používáme na bělení zubů. Kokosový olej je poměrně účinný přírodní antiperspirant. Kokosový olej má velice příjemnou chuť, čehož se využívá ve studené i teplé kuchyni. Kokosový olej se řadí mezi tzv. seperfood. Olej se nepřepaluje, je proto dobře použitelný ke smažení i pečení. Snižuje pocit hladu, je proto účinným pomocníkem při redukci hmotnosti.

Použití: Vhodný do studené i teplé kuchyně (smažení, pečení). Vhodný k pravidelné péči pro každý typ pleti. Je velice šetrný i k citlivé, jemné, dětské pokožce. Olej aplikujte na čistou pokožku. Rozpusťte malé množství oleje v dlaních, důkladně vetřete do pokožky a do vlasů. Do vlasů vhodné aplikovat i formou zábalů.

Obsah:

 

1 dávka
(5 – 15 g)

Denní dávka
2 - 3 x denně

% RHP
Referenční hodnota příjmu

Kokosový olej BIO

– 15 g

10 – 45 g

Není stanoveno

Složení: BIO Kokosový olej (produkt ekologického zemědělství)

Doporučené dávkování: 2 – 3 x denně – 15 g. K dochucení studených pokrmů dle potřeby. Nepřekračujte doporučené denní dávkování.

Výživové údaje ve 100 g: 
Energetická hodnota 3700 kJ / 900 kcal
Tuky 100g
- Z toho nasycené mastné kyseliny 91 g
- Z toho mononenasycené mastné kyseliny 7 g
- Z toho polynenasycené mastné kyseliny 2 g
Sacharidy 0 g
- Z toho cukry 0 g
Bílkoviny 0 g
Sůl 0 g

Skladování: Uchovávejte v suchu při pokojové teplotě. Neskladovat na přímém slunci a v mrazu. Olej je při běžné teplotě tuhý, tekutým se stává při teplotách nad 24° C. Po otevření spotřebujte do 6 měsíců.

Všeobecná upozornění: Doplněk stravy. Není vhodné pro děti, těhotné a kojící ženy. Ukládat mimo dosah dětí! Nenahrazuje pestrou a vyváženou stravu. Nepoužívejte při známé přecitlivělosti na některou složku přípravku.

Země původu: Filipíny

Výrobce: Green idea s.r.o., Vodova 40, Brno 612 00, Česká republika
tel.: +420 541 232 435, e-mail: topvet@topvet.cz, www.topvet.cz


Doplněk stravy - definice dle zákona

Doplněk stravy je potravina, jejímž účelem je doplňovat běžnou stravu a která je koncentrovaným zdrojem vitaminů a minerálních látek nebo dalších látek s nutričním nebo fyziologickým účinkem, obsažených v potravině samostatně nebo v kombinaci, určená k přímé spotřebě v malých odměřených množstvích.

Účinnost přípravku a zajištění kvality nejsou při schvalování doplňků stravy posuzovány. Nicméně výrobce nesmí deklarovat nepravdivá tvrzení o účinku přípravku (zákaz klamání spotřebitele). Deklarované účinky musí být schopen kdykoliv doložit. Doplňky stravy musí splňovat veškeré platné normy kladené na potraviny. Jejich dodržování kontroluje Státní zemědělská a potravinářská inspekce (SZPI).

Doplňky stravy nesmějí být na obalu označeny léčebnou indikací (ani nesmějí vyléčení či prevenci chorob naznačovat), což je vyhrazeno pouze pro léčiva. Smějí být ale uváděny příznivé účinky na zdravotní stav uživatele - tzv. zdravotní tvrzení. Totéž platí i pro reklamu.

Rovněž se nesmí uvádět ani naznačovat, že vyvážená a různorodá strava nemůže poskytnout dostatečné množství živin.

Description

Coconut oil BIO

100 % vegan

We source the highest quality coconut oil from palm groves in the Philippines. BIO oil of very pleasant aroma is suitable for cosmetic and food purposes. The oil is cold extracted from the so-called copra, which is a gel-like coating inside the nuts. In this quality, coconut oil has unique properties. It is rich in unsaturated fatty acids, vitamins, antioxidants and other valuable substances. We use it successfully in skin, hair and dental care. The oil actively regenerates, nourishes, moisturizes, strengthens and protects. It slows down skin ageing. We successfully use the oil to whiten teeth. Coconut oil is a quite effective natural antiperspirant. Coconut oil has a very pleasant taste, which is used in cold and hot cuisine. Coconut oil is one of  the so-called seperfoods. The oil does not burn, so it is suitable for frying and baking. It reduces the feeling of hunger and is therefore an effective aid in weight reduction.

Use: Suitable for cold and hot cuisine (frying, baking). Suitable for regular care for every skin type. It is also very gentle to sensitive, soft, children's skin. Apply the oil to clean skin. Dissolve a small amount of oil in the palms of your hands, rub it thoroughly into the skin and hair. It is also suitable to apply it to the hair in the form of wrap.

Content:

 

1 dose
(5 – 15 g)

Daily dose
2 - 3 x daily

% RDI​
Reference Daily Intake

Coconut oil BIO

– ​15 g

10 – 45 g

Not determined

Ingredients: BIO Coconut oil (product of organic farming)

Recommended dose: 2 – 3 x daily – ​15 g. To flavor cold dishes as needed. Do not exceed the recommended daily dose.

Nutritional value per 100 g: 
Energy 3700 kJ/ 900 kcal
Fats 100 g
- Of which saturated fatty acids 91 g
- Of which mono-unsaturated fatty acids 7 g
- Of which poly-unsaturated fatty acids 2 g
Carbohydrates 0 g
- Of which sugars 0 g
Protein 0 g
Salt 0 g

Storage: Store in a dry place at room temperature. Do not store in direct sunlight or in frost. The oil is solid at normal temperatures, it becomes liquid at temperatures above 24° C. Once opened, use within 6 months.

Warning: Food supplement. Not suitable for children, pregnant and breastfeeding women. Keep out of reach of children! It does not replace a varied and balanced diet. Do not use in case of known hypersensitivity to any component of the product.

Country of origin: Philippines

Manufacturer: Green idea s.r.o., Vodova 40, Brno 612 00, Czech Republic
tel.: +420 541 232 435, e-mail: topvet@topvet.cz, www.topvet.cz


Food supplement - definition according to the law

A food supplement is a food intended to supplement a normal diet and which is a concentrated source of vitamins and minerals or other substances with a nutritional or physiological effect, contained in the food alone or in combination, intended for direct consumption in small measured quantities.

The effectiveness of the product and quality assurance are not assessed when approving food supplements. However, the manufacturer must not make false claims about the effect of the product (prohibition of misleading the consumer). He must be able to prove the declared effects at any time. Food supplements must meet all applicable food standards. Their observance is checked by the State Agricultural and Food Inspection Authority (CAFIA).

Food supplements must not be marked on the packaging with a therapeutic indication (nor must they indicate a cure or prevention of disease), which is reserved for medicinal products only. However, beneficial effects on the user's health may be mentioned - so-called health claims. The same goes for advertising.

It must also not state or imply that a balanced and varied diet cannot provide sufficient nutrients.


Vyzkoušejte