platba a doprava doprava a platba     kontakty kontakty
Vegan
Imunita

Imunita

Bylinný komplex k podpoře imunitního systému

Vhodné na příznaky: imunita
Výrobce:Biovitality
Balení:60 ks
Typ:doplněk stravy
Záruka:30 měsíců
Kód:60056
EAN:8595643600561
Dostupnost:   dočasně nedostupné

ks
228,00 Kč
cena je s 15% DPH

Právě teď s kódem: VANOCE20 získáte slevu 20 % na Váš nákup. Neváhejte, akce platí jen do neděle 10.12. 2023. Kód zadejte v košíku.


Popis

IMUNITA – BYLINNÁ SMĚS

Biovitality - pharmaline

Doplněk stravy

Bylinný komplex slouží k podpoře imunitního systému. Fungující imunitní systém je nutný k zabezpečení plnohodnotné kvality života. Bylinný komplex podporuje přirozenou obranyschopnost.

Aktivní látky:

 

1 tobolka

Denní dávka
1 - 2 tobolky

% RHP Referenční hodnota příjmu

Třapatka nachová stand. extrakt

100 mg

100 - 200 mg

Není stanoveno

Česnek setý stand. extrakt 40 mg 40 - 80 mg Není stanoveno
Maca stand. extrakt 40 mg 40 - 80 mg Není stanoveno
Beta 1,3 D Glucan 30 mg 30 - 60 mg Není stanoveno
Açai berry stand. extrakt 30 mg 30 - 60 mg Není stanoveno
Lichořeřišnice větší stand. extrakt 20 mg 20 - 40 mg Není stanoveno
Ženšen stand. extrakt 10 mg 10 - 20 mg Není stanoveno
Aloe vera stand. extrakt 5 mg 5 - 10 mg Není stanoveno
Rakytník řešetlákový stand. extrakt 5 mg 5 - 10 mg Není stanoveno
Zinek – citrát zinečnatý 3 mg 3 - 6 mg 20 - 40 % RHP
Vitamín C 125 mg 125 - 250 mg 156 - 312 % RHP

Složení: Třapatka nachová (Echinacea purpurea) standardizovaný extrakt z celé rostliny (polyfenoly 4 %), Černý česnek fermentovaný (Allium sativum) standardizovaný extrakt palice (10:1), Maca (Lepidium meyenii) standardizovaný extrakt z kořene (10:1), Beta 1,3 D Glucan, Açai berry (Euterpe oleracea) standardizovaný extrakt z plodu (4:1), Lichořeřišnice větší (Tropaeolum majus) standardizovaný extrakt z celé rostliny (10:1), Ženšen (Panax ginseng) standardizovaný extrakt z kořene (ginsenosidy 25 %),  Aloe vera (Aloe barbadensis) standardizovaný extrakt z listu (200:1), Rakytník řešetlákový (Hippophae rhamnoides) standardizovaný extrakt z plodu (flavonoidy 10 %), Zinek (citrát zinečnatý), vitamín C (kyselina L-askorbová), tobolka (rostlinná želatina)

Doporučené dávkování: 1 - 2 tobolky denně. Podávejte v jedné fázi 5-6 dnů, pak přerušit na 2 dny. Takto postupujte 5-6 týdnů.

Skladování: Uchovávejte v suchu při pokojové teplotě. Neskladovat na přímém slunci a v mrazu.

Upozornění: Doplněk stravy. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Není vhodné pro děti do tří let, těhotné a kojící ženy. Ukládat mimo dosah dětí! Nenahrazuje pestrou a vyváženou stravu.

Země původu: Česká republika

Výrobce: Biovitality, spol. s r.o., Knínická 2018/7, 664 34 Kuřim, Česká republika


Acai berry
Betaglucan
Česnek černý
Echinacea
Lichořeřišnice
Maca
Rakytník
Žen-šen

Doplněk stravy - definice dle zákona

Doplněk stravy je potravina, jejímž účelem je doplňovat běžnou stravu a která je koncentrovaným zdrojem vitaminů a minerálních látek nebo dalších látek s nutričním nebo fyziologickým účinkem, obsažených v potravině samostatně nebo v kombinaci, určená k přímé spotřebě v malých odměřených množstvích.

Účinnost přípravku a zajištění kvality nejsou při schvalování doplňků stravy posuzovány. Nicméně výrobce nesmí deklarovat nepravdivá tvrzení o účinku přípravku (zákaz klamání spotřebitele). Deklarované účinky musí být schopen kdykoliv doložit. Doplňky stravy musí splňovat veškeré platné normy kladené na potraviny. Jejich dodržování kontroluje Státní zemědělská a potravinářská inspekce (SZPI).

Doplňky stravy nesmějí být na obalu označeny léčebnou indikací (ani nesmějí vyléčení či prevenci chorob naznačovat), což je vyhrazeno pouze pro léčiva. Smějí být ale uváděny příznivé účinky na zdravotní stav uživatele - tzv. zdravotní tvrzení. Totéž platí i pro reklamu.

Rovněž se nesmí uvádět ani naznačovat, že vyvážená a různorodá strava nemůže poskytnout dostatečné množství živin.

Popis

IMUNITA – BYLINNÁ ZMES

Biovitality - pharmaline

Výživový doplnok

Bylinný komplex slouží k podpoře imunitního systému. Fungující imunitní systém je nutný k zabezpečení plnohodnotné kvality života. Bylinný komplex podporuje přirozenou obranyschopnost.

Aktívne látky:

 

1 kapsula 

Denná dávka
1 - 2 kapsuly

% RVH Referenčná výživová hodnota

Echinacea purpurová štand. extrakt

100 mg

100 - 200 mg

Nie je stanovené

Cesnak siaty štand. extrakt 40 mg 40 - 80 mg Nie je stanovené
Maca štand. extrakt 40 mg 40 - 80 mg Nie je stanovené
Beta 1,3 D Glucan 30 mg 30 - 60 mg Nie je stanovené
Açai berry štand. extrakt 30 mg 30 - 60 mg Nie je stanovené
Kapucínka väčšia štand. extrakt 20 mg 20 - 40 mg Nie je stanovené
Ženšen štand. extrakt 10 mg 10 - 20 mg Nie je stanovené
Aloe vera štand. extrakt 5 mg 5 - 10 mg Nie je stanovené
Rakytník rešetliakovitý štand. extrakt 5 mg 5 - 10 mg Nie je stanovené
Zinok – citrát zinečnatý 3 mg 3 - 6 mg 20 - 40 % RVH
Vitamín C 125 mg 125 - 250 mg 156 - 312 % RVH

Zloženie: Echinacea purpurová (Echinacea purpurea) štandardizovaný extrakt z celej rastliny (polyfenoly 4 %), Čierny cesnak fermentovaný (Allium sativum) štandardizovaný extrakt šúľky (10:1), Maca (Lepidium meyenii) štandardizovaný extrakt z koreňa (10:1), Beta 1,3 D Glucan, Açai berry (Euterpe oleracea) štandardizovaný extrakt z plodu (4:1), Kapucínka väčšia (Tropaeolum majus) štandardizovaný extrakt z celej rastliny (10:1), Ženšen (Panax ginseng) štandardizovaný extrakt z koreňa (ginsenosidy 25 %),  Aloe vera (Aloe barbadensis) štandardizovaný extrakt z listu (200:1), Rakytník rešetliakovitý (Hippophae rhamnoides) štandardizovaný extrakt z plodu (flavonoidy 10 %), Zinok (citrát zinečnatý), vitamín C (kyselina L-askorbová), kapsula (rastlinná želatina)

Odporúčané dávkovanie: 1 - 2 kapsuly denne. Podávajte v jednej fáze 5-6 dní, potom prerušiť na 2 dni. Takto postupujte 5-6 týždňov.

Skladovanie: Uchovávajte v suchu priizbovej teplote. Neskladovať na priamom slnku a v mraze.

Upozornenie: Výživový doplnok. Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie. Nie je vhodné pre deti do troch rokov, tehotné a dojčiace matky. Ukladať mimo dosahu detí! Nenahrádza pestrú a vyváženú stravu.

Krajina pôvodu: Česká republika

Výrobca: Biovitality, spol. s r.o., Knínická 2018/7, 664 34 Kuřim, Česká republika


Výživový doplnok - definícia podľa zákona

Výživový doplnok je potravina, ktorej účelom je doplňovanie bežnej stravy a ktorá je koncentrovaným zdrojom vitamínov a minerálnych látok alebo ďalších látok s výživovým alebo fyziologickým účinkom, ktoré potravina obsahuje samostatne alebo v kombinácii, určená na priamu spotrebu v malých odmeraných množstvách.

Účinnosť prípravku a zabezpečenie kvality nie sú pri schvaľovaní výživových doplnkov hodnotené. Avšak výrobca nesmie deklarovať nepravdivé tvrdenia o účinku prípravku (zákaz klamania spotrebiteľa). Deklarované účinky musí byť schopný kedykoľvek doložiť. Výživové doplnky musí spĺňať všetky platné normy kladené na potraviny. Ich dodržiavanie kontroluje Štátna poľnohospodárska a potravinárska inšpekcia (SZPI).

Výživové doplnky nesmú byť na obale označené terapeutickou indikáciou (ani nesmú vyliečenie či prevenciu chorôb naznačovať), čo je vyhradené iba pre liečivá. Smú byť ale uvádzané priaznivé účinky na zdravotný stav užívateľa - tzv. zdravotné tvrdenia. To isté platí aj pre reklamu.

Rovnako sa nesmie uvádzať ani naznačovať, že vyvážená a pestrá strava nemôže poskytnúť dostatočné množstvo živín.

Description

Immunity – herbal mixture

Biovitality - pharmaline

Food supplement

Herbal complex used for support of the immune system. A functioning immune system is necessary to ensure a full quality of life. The herbal complex supports natural immunity.

Active substances:

 

1 capsule

Daily dose
1 - 2 capsules

% RDI
Reference Daily Intake

Echinacea stand. extract

100 mg

100 - 200 mg

Not determined

Garlic stand. extract 40 mg 40 - 80 mg Not determined
Maca stand. extract 40 mg 40 - 80 mg Not determined
Beta 1,3 D Glucan 30 mg 30 - 60 mg Not determined
Açai berry stand. extract 30 mg 30 - 60 mg Not determined
Nasturtium stand. extract 20 mg 20 - 40 mg Not determined
Ginseng stand. extract 10 mg 10 - 20 mg Not determined
Aloe vera stand. extract 5 mg 5 - 10 mg Not determined
Sea buckthorn stand. extract 5 mg 5 - 10 mg Not determined
Zinc - zinc citrate​ 3 mg 3 - 6 mg 20 - 40 % RDI
Vitamin C 125 mg 125 - 250 mg 156 - 312 % RDI

Ingredients: Echinacea (Echinacea purpurea) standardized whole plant extract (polyphenols 4 %), Black garlic fermented (Allium sativum) standardized cane extract (10:1), Maca (Lepidium meyenii) standardized root extract (10:1), Beta 1,3 D Glucan, Açai berry (Euterpe oleracea) standardized fruit extract (4:1), Nasturtium (Tropaeolum majus) standardized whole plant extract (10:1), Ginseng (Panax ginseng) standardized root extract (ginsenosides 25 %), Aloe vera (Aloe barbadensis) standardized leaf extract (200:1), Sea buckthorn (Hippophae rhamnoides) standardized fruit extract (flavonoids 10 %), Zinc (zinc citrate), vitamin C (L-ascorbic acid), capsule (vegetable gelatin)

Recommended dose: 1 - 2 capsules daily. Administer in one phase for 5 - 6 days, then interrupt for 2 days. Follow this for 5 - 6 weeks.

Storage: Store in a dry place at room temperature. Do not store in direct sunlight and frost.

Warning: Food supplement. Do not exceed the recommended daily dose. Not suitable for children under three years, pregnant and nursing women. Keep out of reach of children! It does not replace a varied and balanced diet.

Country of origin: Czech Republic

Manufacturer: Biovitality, spol. s r.o., Knínická 2018/7, 664 34 Kuřim, Czech Republic


Food supplement - definition according to the law

A food supplement is a food intended to supplement a normal diet and which is a concentrated source of vitamins and minerals or other substances with a nutritional or physiological effect, contained in the food alone or in combination, intended for direct consumption in small measured quantities.

The effectiveness of the product and quality assurance are not assessed when approving food supplements. However, the manufacturer must not make false claims about the effect of the product (prohibition of misleading the consumer). He must be able to prove the declared effects at any time. Food supplements must meet all applicable food standards. Their observance is checked by the State Agricultural and Food Inspection Authority (CAFIA).

Food supplements must not be marked on the packaging with a therapeutic indication (nor must they indicate a cure or prevention of disease), which is reserved for medicinal products only. However, beneficial effects on the user's health may be mentioned - so-called health claims. The same goes for advertising.

It must also not state or imply that a balanced and varied diet cannot provide sufficient nutrients.

Související produkty:

Vegan
Imunita premium

Imunita premium

Balení: 500 ml
Skladem:
348,00 Kč
ks
Vegan
Přírodní vitamín C

Přírodní vitamín C

Balení: 60 ks
Skladem:
268,00 Kč
ks
Vegan
Průduškový bylinný čaj

Průduškový bylinný čaj

Balení: 20 sáčků
Skladem:
88,00 Kč
ks
VITAMÍNY D3 a K2

VITAMÍNY D3 a K2

Balení: 60 ks
Skladem:
428,00 Kč
ks


Vyzkoušejte