platba a doprava doprava a platba     kontakty kontakty
Vegan
Jinan tinktura - kapky

Jinan tinktura - kapky

Podporuje normální krevní oběh, kognitivní výkonnost, normální činnost mozku a paměť

Vhodné na příznaky: paměť, proti stárnutí, senioři
Výrobce:GREEN IDEA
Balení:100 ml
Typ:doplněk stravy
Záruka:30 měsíců
Kód:836
EAN:8594060118369
Dostupnost:   skladem

ks
168,00 Kč
cena je s 21% DPH

Popis

Jinan dvoulaločný - Ginkgo Biloba - bylinný lihový extrakt
Ginko dvojlaločné - bylinný liehový extrakt

Paměť, krevní oběh
Pamäť, krvný obeh

Jinan je v přírodním léčitelství využíván již tisíce let. Podporuje normální krevní oběh, periferní oběhový systém a mikrocirkulaci krevního systému. Pozitivně působí na kognitivní výkonnost, normální činnost mozku a paměť. Jedná se o silný antioxidant. Jinan je rovněž používán na závratě, pískání v uších, studené nohy a ruce.

Aktivní látky:

 

1 dávka
(1 - 2 ml) 

Denní dávka
(2 x denně)

% RHP
Referenční hodnota příjmu

Jinan stand. extrakt

10 - 20 mg

20 - 40 mg

Není stanoveno

Vitamín C

5 - 10 mg

10 - 20 mg

12,5 - 25 % RHP

Složení / Zloženie: voda, jemný líh/ jemný lieh (minimálně 35 obj. % alk./ethanolu), Jinan dvoulaločný/ Ginko dvojlaločné (Ginkgo biloba) standardizovaný extrakt z listu (20:1), vitamín C (kyselina L-askorbová).

Doporučené dávkování: 2 x denně 1 - 2 ml (15 - 30 kapek). Tinkturu je možné přidat do studeného nápoje. 
Odporúčané dávkovanie: 2 x denně 1 - 2 ml (15 - 30 kvapiek). Tinktúru je možné pridať do studeného nápoja.

Skladování: Uchovávejte v suchu při pokojové teplotě. Neskladovat na přímém slunci a v mrazu.
Skladovanie: Uchovávajte v suchu pri izbovej teplote. Neskladujte na priamom slnku a v mraze.

Upozornění: Doplněk stravy. Nepřekračujte doporučené dávkování. Není vhodné pro děti do tří let, těhotné a kojící matky. Ukládat mimo dosah dětí! Nenahrazuje pestrou a vyváženou stravu. Není vhodné pro osoby s poruchami srážlivosti krve.
Upozornenia: Výživový doplnok. Neprekračujte odporúčané dávkovanie. Nie je vhodné pre deti do troch rokov, tehotné a dojčiace matky. Ukladať mimo dosahu detí! Nenahrádza pestrú a vyváženú stravu. Nie je vhodné pre osoby s poruchami zrážanlivosti krvi.

Země původu / krajina pôvodu: Česká republika

Výrobce: Green idea s.r.o., Vodova 40, Brno 612 00, Česká republika
tel.: +420 541 232 435, e-mail: topvet@topvet.cz, www.topvet.cz


Doplněk stravy - definice dle zákona

Doplněk stravy je potravina, jejímž účelem je doplňovat běžnou stravu a která je koncentrovaným zdrojem vitaminů a minerálních látek nebo dalších látek s nutričním nebo fyziologickým účinkem, obsažených v potravině samostatně nebo v kombinaci, určená k přímé spotřebě v malých odměřených množstvích.

Účinnost přípravku a zajištění kvality nejsou při schvalování doplňků stravy posuzovány. Nicméně výrobce nesmí deklarovat nepravdivá tvrzení o účinku přípravku (zákaz klamání spotřebitele). Deklarované účinky musí být schopen kdykoliv doložit. Doplňky stravy musí splňovat veškeré platné normy kladené na potraviny. Jejich dodržování kontroluje Státní zemědělská a potravinářská inspekce (SZPI).

Doplňky stravy nesmějí být na obalu označeny léčebnou indikací (ani nesmějí vyléčení či prevenci chorob naznačovat), což je vyhrazeno pouze pro léčiva. Smějí být ale uváděny příznivé účinky na zdravotní stav uživatele - tzv. zdravotní tvrzení. Totéž platí i pro reklamu.

Rovněž se nesmí uvádět ani naznačovat, že vyvážená a různorodá strava nemůže poskytnout dostatečné množství živin.

Description

Ginkgo Biloba - herbal alcohol extract

Memory, blood circulation

Ginkgo Biloba has been used in alternative medicine for thousands of years. It contributes to normal blood circulation in the body, peripheral circulatory system and microcirculation of the blood system. It has a positive effect on cognitive performance, normal brain function and memory. It is a strong antioxidant. Ginkgo Biloba is also used for dizziness, ringing in the ears or cold feet and hands.

Active substances:

 

1 dose
(1 – 2 ml) 

Daily dose
(2 x daily)

% RDI
Reference Daily Intake

Ginkgo Biloba stand. extract

10 - 20 mg

20 - 40 mg

Not determined

Vitamin C

5 - 10 mg

10 - 20 mg

12,5 - 25 % RDI

Ingredients: water, fine alcohol (min 35 vol.% Alc./ethanol), Ginkgo biloba standardized leaf extract (20:1), vitamin C (L-ascorbic acid).

Recommended dose: 2 x daily 1 – 2 ml (15 – 30 drops). The tincture can be added to a cold drink. 

Storage: Store in a dry place at room temperature. Do not store in direct sunlight and frost.

Warning: Food supplement. Do not exceed the recommended dose. Not suitable for children under three years, pregnant and nursing women. Keep out of reach of children! It does not replace a varied and balanced diet. Not suitable for people with blood clotting disorders.

Country of origin: Czech Republic

Manufacturer: Green idea s.r.o., Vodova 40, Brno 612 00, Czech Republic
tel.: +420 541 232 435, e-mail: topvet@topvet.cz, www.topvet.cz


Food supplement - definition according to the law

A food supplement is a food intended to supplement a normal diet and which is a concentrated source of vitamins and minerals or other substances with a nutritional or physiological effect, contained in the food alone or in combination, intended for direct consumption in small measured quantities.

The effectiveness of the product and quality assurance are not assessed when approving food supplements. However, the manufacturer must not make false claims about the effect of the product (prohibition of misleading the consumer). He must be able to prove the declared effects at any time. Food supplements must meet all applicable food standards. Their observance is checked by the State Agricultural and Food Inspection Authority (CAFIA).

Food supplements must not be marked on the packaging with a therapeutic indication (nor must they indicate a cure or prevention of disease), which is reserved for medicinal products only. However, beneficial effects on the user's health may be mentioned - so-called health claims. The same goes for advertising.

It must also not state or imply that a balanced and varied diet cannot provide sufficient nutrients.

Hodnocení zákazníků ze serveru heureka.cz


Dave
11.06.2012
Doporučuje produkt

„Dobrá cena i kvalita.“