platba a doprava doprava a platba     kontakty kontakty
Vegan
Psychická nepohoda kapky

Psychická nepohoda kapky

Bylinný komplex pro psychickou pohodu

Vhodné na příznaky: úzkost, nervozita, paměť
Výrobce:Biovitality
Balení:50 ml
Typ:doplněk stravy
Záruka:5 roků
Kód:60088
EAN:8595643600882
Dostupnost:   skladem

ks
148,00 Kč
cena je s 21% DPH

Popis

Psychická nepohoda – BYLINNÁ SMĚS

Biovitality - pharmaline

Doplněk stravy

Bylinný komplex podporuje duševní i psychickou pohodu. Bylinný komplex je bohatý na vitamíny, minerály a další cenné látky, které jsou doporučovány při nervozitě. Zlepšuje duševní pohodu a paměť. Třezalka je doporučována při emoční nerovnováze, pro zlepšení nálady a při poruchách spánku. Maca se používá při vyčerpanosti a únavě ke zlepšení fyzické i psychické výkonnosti. Jinan je důležitý pro duševní rovnováhu a normální činnost mozku. Lékořice je vhodná pro duševní zdraví a navození klidu. Rhodiola a eleuterokok pro kognitivní a duševní výkonnost. Kozlík navozuje relaxaci při stresu.

Aktivní látky:

 

Denní dávka
(2 - 4 ml denně)

% RHP
Referenční hodnota příjmu

Šišák bajkalský stand. extrakt

40–80 mg

Není stanoveno

Třezalka tečkovaná stand. extrakt 18–36 mg Není stanoveno
Kozlík lékařský stand. extrakt 18-36 mg Není stanoveno
Lékořice lysá stand. extrakt 14–28 mg Není stanoveno
Jinan dvoulaločný stand. extrakt 8-16 mg Není stanoveno
Maca stand. extrakt 6-12 mg Není stanoveno
Rozchodnice růžová stand. extrakt 4–8 mg Není stanoveno
Eleuterokok ostnitý stand. extrakt 48 mg Není stanoveno

Složení: voda, jemný líh (minimálně 35 obj. % alk./ethanolu), Šišák bajkalský (Scutelaria baicalensis) standardizovaný extrakt z kořene (baicalin 95 %), Třezalka tečkovaná (Hypericum Perforatum) standardizovaný extrakt nať (hypericiny 0,3 %), Kozlík lékařský (Valeriana officinalis) standardizovaný extrakt z kořene (Kyselina valerenová 0,8 %), Lékořice lysá (Glycyrrhiza glabra) standardizovaný extrakt z kořene (glycyrhizová kyselina 20 %), Jinan dvoulaločný (Ginkgo biloba) standardizovaný extrakt z listu (20:1), Maca (Lepidium meyenii) standardizovaný extrakt z kořene (10:1), Rozchodnice růžová (Rhodiola Rosea) standardizovaný extrakt z kořene (10:1), Eleuterokok ostnitý (Eleuterococcus senticosus) standardizovaný extrakt z kořene (eleuterosidy 1 %)

Doporučené dávkování: 2 - 4 ml (30 - 60 kapek) denně. 

Skladování: Uchovávejte v suchu při pokojové teplotě. Neskladovat na přímém slunci a v mrazu.

Upozornění: Doplněk stravy. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Není vhodné pro děti do tří let, těhotné a kojící matky. Ukládat mimo dosah dětí! Nenahrazuje pestrou a vyváženou stravu. Není vhodné pro osoby s poruchami srážlivosti krve.

Země původu: Česká republika

Výrobce: Biovitality, spol. s r.o., Knínická 2018/7, 664 34 Kuřim, Česká republika


Eleuterokok
Jinan
Kozlík
Lékořice
Maca
Rhodiola
Třezalka

Doplněk stravy - definice dle zákona

Doplněk stravy je potravina, jejímž účelem je doplňovat běžnou stravu a která je koncentrovaným zdrojem vitaminů a minerálních látek nebo dalších látek s nutričním nebo fyziologickým účinkem, obsažených v potravině samostatně nebo v kombinaci, určená k přímé spotřebě v malých odměřených množstvích.

Účinnost přípravku a zajištění kvality nejsou při schvalování doplňků stravy posuzovány. Nicméně výrobce nesmí deklarovat nepravdivá tvrzení o účinku přípravku (zákaz klamání spotřebitele). Deklarované účinky musí být schopen kdykoliv doložit. Doplňky stravy musí splňovat veškeré platné normy kladené na potraviny. Jejich dodržování kontroluje Státní zemědělská a potravinářská inspekce (SZPI).

Doplňky stravy nesmějí být na obalu označeny léčebnou indikací (ani nesmějí vyléčení či prevenci chorob naznačovat), což je vyhrazeno pouze pro léčiva. Smějí být ale uváděny příznivé účinky na zdravotní stav uživatele - tzv. zdravotní tvrzení. Totéž platí i pro reklamu.

Rovněž se nesmí uvádět ani naznačovat, že vyvážená a různorodá strava nemůže poskytnout dostatečné množství živin.

Popis

Psychická nepohoda – BYLINNÁ ZMES

Biovitality - pharmaline

Výživový doplnok

Bylinný komplex podporuje duševní i psychickou pohodu. Bylinný komplex je bohatý na vitamíny, minerály a další cenné látky, které jsou doporučovány při nervozitě. Zlepšuje duševní pohodu a paměť. Třezalka je doporučována při emoční nerovnováze, pro zlepšení nálady a při poruchách spánku. Maca se používá při vyčerpanosti a únavě ke zlepšení fyzické i psychické výkonnosti. Jinan je důležitý pro duševní rovnováhu a normální činnost mozku. Lékořice je vhodná pro duševní zdraví a navození klidu. Rhodiola a eleuterokok pro kognitivní a duševní výkonnost. Kozlík navozuje relaxaci při stresu.

Aktívne látky:

 

Denná dávka
(2 - 4 ml denně)

% RVH
Referenčná výživová hodnota

Šišák bajkalský štand. extrakt

40–80 mg

Nie je stanovené

Ĺubovník bodkovaný​ štand. extrakt 18–36 mg Nie je stanovené
Valeriána lekárska štand. extrakt 18-36 mg Nie je stanovené
Sladkovka hladkoplodá​ štand. extrakt 14–28 mg Nie je stanovené
Ginko dvojlaločné štand. extrakt 8-16 mg Nie je stanovené
Maca štand. extrakt 6-12 mg Nie je stanovené
Rozchodnice růžová štand. extrakt 4–8 mg Nie je stanovené
Eleuterokok ostnitý štand. extrakt 4-8 mg Nie je stanovené

Zloženie: voda, jemný líh (minimálně 35 obj. % alk./ethanolu), Šišák bajkalský (Scutelaria baicalensis) štandardizovaný extrakt z koreňa (baicalin 95 %), Ĺubovník bodkovaný (Hypericum Perforatum) štandardizovaný extrakt vňať (hypericiny 0,3 %), Valeriána lekárska (Valeriana officinalis) štandardizovaný extrakt z koreňa (Kyselina valerenová 0,8 %), Sladkovka hladkoplodá (Glycyrrhiza glabra) štandardizovaný extrakt z koreňa (glycyrhizová kyselina 20 %), Ginko dvojlaločné (Ginkgo biloba) štandardizovaný extrakt z listu (20:1), Maca (Lepidium meyenii) štandardizovaný extrakt z koreňa (10:1), Rozchodnice růžová (Rhodiola Rosea) štandardizovaný extrakt z koreňa (10:1), Eleuterokok ostnitý (Eleuterococcus senticosus) štandardizovaný extrakt z koreňa (eleuterosidy 1 %)

Odporúčané dávkovanie: 2 - 4 ml (30 - 60 kvapiek) denne.

Skladovanie: Uchovávajte v suchu pri izbovej teplote. Neskladovať na priamom slnku a v mraze.

Upozornenia: Výživový doplnok. Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie. Nie je vhodný pre deti, tehotné a dojčiace matky. Ukladajte mimo dosahu malých detí! Nenahrádza pestrú a vyváženú stravu. Nie je vhodné pre osoby s poruchami zrážanlivosti krvi.

Krajina pôvodu: Česká republika

Výrobca: Biovitality, spol. s r.o., Knínická 2018/7, 664 34 Kuřim, Česká republika


Výživový doplnok - definícia podľa zákona

Výživový doplnok je potravina, ktorej účelom je doplňovanie bežnej stravy a ktorá je koncentrovaným zdrojom vitamínov a minerálnych látok alebo ďalších látok s výživovým alebo fyziologickým účinkom, ktoré potravina obsahuje samostatne alebo v kombinácii, určená na priamu spotrebu v malých odmeraných množstvách.

Účinnosť prípravku a zabezpečenie kvality nie sú pri schvaľovaní výživových doplnkov hodnotené. Avšak výrobca nesmie deklarovať nepravdivé tvrdenia o účinku prípravku (zákaz klamania spotrebiteľa). Deklarované účinky musí byť schopný kedykoľvek doložiť. Výživové doplnky musí spĺňať všetky platné normy kladené na potraviny. Ich dodržiavanie kontroluje Štátna poľnohospodárska a potravinárska inšpekcia (SZPI).

Výživové doplnky nesmú byť na obale označené terapeutickou indikáciou (ani nesmú vyliečenie či prevenciu chorôb naznačovať), čo je vyhradené iba pre liečivá. Smú byť ale uvádzané priaznivé účinky na zdravotný stav užívateľa - tzv. zdravotné tvrdenia. To isté platí aj pre reklamu.

Rovnako sa nesmie uvádzať ani naznačovať, že vyvážená a pestrá strava nemôže poskytnúť dostatočné množstvo živín.

Description

Mental discomfort – herbal mixture

Biovitality - pharmaline

Food supplement

Herbal complex supports mental and psychological well-being. The herbal complex is rich in vitamins, minerals, and other valuable substances, which are recommended for nervousness. It improves mental well-being and memory. St. John‘s wort is recommended in emotional imbalance, to improve mood and in sleep disorders. Maca is used in exhaustion and fatigue for improving physical and mental performance. Ginkgo biloba is important for mental balance and normal brain activity. Liquorice is suitable for mental health and peace of mind. Rhodiola (rose root) and Eleutherocok for cognitive and mental performance. Valerian induces relaxation during stress.

Active substances:

 

Daily dose
(2 - 4 ml daily)

% RDI
Reference Daily Intake

Baikal skullcap stand. extract

40–80 mg

Not determined

St. John‘s wort stand. extract 18–36 mg Not determined
Valerian stand. extract 18-36 mg Not determined
Liquorice stand. extract 14–28 mg Not determined
Ginkgo biloba stand. extract 8-16 mg Not determined
Maca stand. extract 6-12 mg Not determined
Rhodiola stand. extract 4–8 mg Not determined
Eleutherocok stand. extract 4-8 mg Not determined

Ingredients: water, fine alcohol (minimum 35 vol.% alk. / ethanol), Baikal skullcap (Scutellaria baicalensis) standardized root extract (baicalin 95 %), St. John's wort (Hypericum Perforatum) standardized stem extract (hypericins 0,3 %), Valerian ( Valeriana officinalis) standardized root extract (Valerenic acid 0,8 %), Licorice (Glycyrrhiza glabra) standardized root extract (glycyrrhizic acid 20 %), Ginkgo biloba standardized leaf extract (20:1), Maca (Lepidium meyenii) standardized root extract (10:1), Rhodiola (Rhodiola Rosea) standardized root extract (10:1) , Eleutherocok (Eleutherococcus senticosus) standardized root extract (eleutereosides 1 %)

Recommended dose: 2 - 4 ml (30 - 60 drops) daily.

Storage: Store in a dry place at room temperature. Do not store in direct sunlight and frost.

Warning: Food supplement. Do not exceed the recommended daily dose. Not suitable for children under three years, pregnant and nursing mothers. Keep out of reach of children! It does not replace a varied and balanced diet. Not suitable for people with blood clotting disorders.

Country of origin: Czech Republic

Manufacturer: Biovitality, spol. s r.o., Knínická 2018/7, 664 34 Kuřim, Czech Republic


Food supplement - definition according to the law

A food supplement is a food intended to supplement a normal diet and which is a concentrated source of vitamins and minerals or other substances with a nutritional or physiological effect, contained in the food alone or in combination, intended for direct consumption in small measured quantities.

The effectiveness of the product and quality assurance are not assessed when approving food supplements. However, the manufacturer must not make false claims about the effect of the product (prohibition of misleading the consumer). He must be able to prove the declared effects at any time. Food supplements must meet all applicable food standards. Their observance is checked by the State Agricultural and Food Inspection Authority (CAFIA).

Food supplements must not be marked on the packaging with a therapeutic indication (nor must they indicate a cure or prevention of disease), which is reserved for medicinal products only. However, beneficial effects on the user's health may be mentioned - so-called health claims. The same goes for advertising.

It must also not state or imply that a balanced and varied diet cannot provide sufficient nutrients.

Související produkty:

Vegan
Baldriánské kapky - Kozlík Lékařský

Baldriánské kapky - Kozlík Lékařský

Balení: 100 ml
Skladem:
178,00 Kč
ks
Vegan
Jinan tinktura - kapky

Jinan tinktura - kapky

Balení: 100 ml
Skladem:
178,00 Kč
ks
Vegan
Kozlík - bezlihová tinktura

Kozlík - bezlihová tinktura

Balení: 100 ml
Skladem:
148,00 Kč
ks
Vegan
Šalvěj lékářská

Šalvěj lékářská

Balení: 50 ml
Skladem:
108,00 Kč
ks
Vegan
Třezalka tinktura - kapky

Třezalka tinktura - kapky

Balení: 100 ml
Skladem:
178,00 Kč
ks
Vegan
Jinan bylinný extrakt

Jinan bylinný extrakt

Balení: 60 ks
Skladem:
226,00 Kč
ks
Vegan
Kozlík lékařský bylinný extrakt

Kozlík lékařský bylinný extrakt

Balení: 60 ks
Skladem:
198,00 Kč
ks
Lecitin

Lecitin

Balení: 60 ks
Skladem:
198,00 Kč
ks


Vyzkoušejte